2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😄ان شالله میخواستم بگم ارزو بر جوانان عیب نیست. ولی خوب ب ذهنم اومد: خدا بزرگتر است

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

هرچی لعنت دارید به باعث و بانیش بفرستید ، هروقت اقا بنفشه تیکه تیکه شد طلا میشه هفتصد علی برکت الله 

نترکم صلوااات

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2738
بدون بو باشه ایراد نداره

بعضی بوها خوبن. من از تزریق دلار ب بازار، بوهای خوب میشنوم. مثل اینکه مذاکراتی پشت پرده هست. ک داره راه ب جاهای خوب میبره. اگه توهم نباسه😅

بعضی بوها خوبن. من از تزریق دلار ب بازار، بوهای خوب میشنوم. مثل اینکه مذاکراتی پشت پرده هست. ک داره ...

نه بابا به خاطره ریسک قبل انتخابات امریکاست همه منتطره نتیجه ان

نه بابا به خاطره ریسک قبل انتخابات امریکاست همه منتطره نتیجه ان

نه ریسک، باعث ریزش بورس و افزایش نرخ دلار و طلا میشه. طلا ب عنوان سرمایه امن، در سرایط نا امن، گرون میشه. دبدی ک این همه گرون شد.

نه ریسک، باعث ریزش بورس و افزایش نرخ دلار و طلا میشه. طلا ب عنوان سرمایه امن، در سرایط نا امن، گرون ...

میدونم موقته این ریزش

ولی یکم صدامون درآد میشه ثابت کرد تورم رو

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
نه ریسک، باعث ریزش بورس و افزایش نرخ دلار و طلا میشه. طلا ب عنوان سرمایه امن، در سرایط نا امن، گرون ...

این صحبت شما در اقتصاد جهانی درسته نه ایران که کل گرانی به خاطره تحریمه و کمبود عرضه.اگه بایدن بشه و برگرده به برجام دلار زیر ۱۰تومنه

میدونم موقته این ریزش ولی یکم صدامون درآد میشه ثابت کرد تورم رو

ب صدای ما تیست. طلا روند خودش میره. ب قله رسبده بود. یه کم ریزش میکنه و بعد دوباره میره بالا. ولی شیب دوباره ی صعود و میزان ریزش بستگی ب انتخابات امریکا داره

2706