2733
2739
واالله حرف من نیست تحلیلگری که همه خرفاش درست میشه از چند وقت پیش گفت وقتی سکه بین 16 و 18 باشه ریزش ...

دیگه عزیزم تحلیلگری که میگه ۱۶تومن میشه یک تومن تحلیل گر نیست که پایین که معلومه میاد اما نه تا یک تومن اینو همه میدونم هروقت ب ی سقفی نزدیک شد کمی پایین میاد

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش لوازم خونگیم بیاد پایین  عروسا گناه دارن  چطور جهاز جور کنن 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
عزیزم میاد پایین بعد یدفعه میره بالا الان نفروش بعد هر ریزش بعد میره بالا من خواستم برا ماشین بفروشم ...

ممنونم فدات شم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
دیگه عزیزم تحلیلگری که میگه ۱۶تومن میشه یک تومن تحلیل گر نیست که پایین که معلومه میاد اما نه تا یک ت ...

ببخشید متوجه هستید؟ گفت بین 16 تا 18 تومن برسه ریزش داره و میاد تا 10 تومن

2738
ببخشید متوجه هستید؟ گفت بین 16 تا 18 تومن برسه ریزش داره و میاد تا 10 تومن

خوب عزیزم شما نوشتی تا ۱تومن 🤕

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔