2737
2739
عنوان

کادو عروسی خوارشوهر چند میدین

147 بازدید | 11 پست

شوهرم میگه پنج میلیون میخام بدم ب نظرتون پنج میایون زیاد نیست ؟البته شوهر خواهرش اینا پولدارن همه کادو خوب بودن ولی ما وضع مالی انچنانی نداریم حقوق شوهرم شش تومنه میگه پنج تومنه وام میگیرم میدم خیلی قسط داریم خودمون همون ماهیم ک نیخواد عروسی کنه من زایمانمه حالا رومم نیس ب شوهرم اعتراض کنم 

والا برامن تو عروسیم هرکاری کرد منم همون کارو کردم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این مسیله عمومی نیست.‌ابنجا راهنمایی خوبی نمیکیری. هرکی با توجه ب سطح مالی زندگی خودش و نوع رابطه ش با خانواده هنسر و نوع فرهنگ حاکم بر روابطشون، نظر میده

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738

ابجیشع دیگه، حتما در توان خودش میبینه بده انقد. نزن توو ذوقش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊