2737
2739
عنوان

این تاپیکو با خون دل و گریه میزنم کاش دخترای مجرد بیان درس بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 14821 بازدید | 306 پست

عزیزم ان شالله خدا درهای خوشبختی رو برات باز کنه و روی خوشی و شادی رو ببینی

کاری که شده و تجربه شده برات که دیگه اشتباهی در اینده نکنی  میتونی بری دکتر ترمیم کنی و این موضوع حل بشه زیاد خودتو اذیت نکن با اتفاقاتی که افتاده اینده تو با دستای خودت بساز

اللهم صلی علی محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی اگه عزیزدلم..هر سربالایی ی سرپایینی داره..بعد هر سختی ی آسونی هست...ایشالله بحق ۵تن خدا بهترین ...

بره به درک 

ادم از یه جایی بهبعد دیگه نمیخواد 

میشی مثل بچه ای که برای یه ابنبات کلی گریه میکنی ولی وقتی دادن بهت پرتش میکنی دور

الهییی فدای دلت بشم .. ایی خدا منم مثل تو خیلی سختی کشیدم البته این یه قلم آخرو تجربه نکردم . لازم نیست که به همه ی اونایی که میان توی زندگیت از گذشتت چیزی بگی .. نیاز نیست براشون تعریف‌کنی ک چیشدا و چطور شده و چرا شده عزیزدلم . یکی مثل من که حسرت دارم یه خواهر داشته باشم دورش بگردم . حسرت میخورم به خواهرت که تورو داره ولی خب چ فایده وقتی اصلا رفتار درستی نداره . 

کاربری برا دونفر .
2731
حالا که این فرهنگ هست نمیشه بری عملشو انجام بدی؟؟  و بعدشم هیچ چیزی از گذشتت به کسی نگی؟  ...

نمیتونم. میترسم وقتی انقدر بدبخت بودم که اون الحظه چیزی مشخص نشد میترسم برم عمل کنم بعدش یه اتفاقی بیافته و ببرنم پزشکی قانونی چه غلطی بکنم؟

اولا که لزومی نداره خواستگارات از گذشتت اطلاعی داشته باشن... دوما مستقل بودن و غیره و غیره هم ملاک ...

خب چی بگم؟ وقتی باکره نیستم. بحث ایننیست که من یه دونه یا ده تا دوست پسر داشتم. بحث وجود داشتن یا نداشتن یه چیز مهم از نظر خیلی از خانواده های ایرانی هست

2738
ینفر فقط ینفر منو لایک کنه

15 نفر لایکت کردن 

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
بعضی پدر مادرا یه جوری خودشونو مدیون بچه هاشون میکنن که جبران پذیر نیست عزیزم از ته دل دعا میکنم ...

اره دقیقا. میدونی من تازه فهمیدم که مغز کمبودهارو به یه شکلی دیگه بهت نشون میده و تو توی تصمیماتت اشتباه میکنی

کتاب سفر روح بخون  حتماااا هیچ کدوم از اتفاقاتی که در گذشته برات پیش اومده اتفاقی و بدون برنام ...

به خدا افتادم به یه لجاجتی با خودم که نمیخوام از لجم فکرمو عوض کنم

خب چی بگم؟ وقتی باکره نیستم. بحث ایننیست که من یه دونه یا ده تا دوست پسر داشتم. بحث وجود داشتن یا ند ...

هستن افرادی که براشون مهم نباشه...

یعنی مهم هست اما دنبال معاینه و این حرفا نیستن...

برای خود من که اصلا برگه معاینه نخواستن...

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
پيج دكتر هلاكويى دنبال كن پرده ات رو هم بدوز درباره گذشته و زندگى قبلت و بابات اينام به خواستگارت ...

فکر میکنی توی محیط درست و حسابی نیستم، یا درس نخوندم و نمیخونم؟ من در مورد پدرمو اینا چیزی نمیگم فقط در مورد همین یه مورد باکرگی میگم اونم چون نمیتونم. من دروغ اصلا توی ذاتم نیست. اصلا یه جوری تابلو دروغ میگم که همه میفهمن

2706