2733
2739
عنوان

خانمااگرقهرباشیدباهمسرتون میوه و تنقلات خونه رو نمیخورید?

| مشاهده متن کامل بحث + 7999 بازدید | 569 پست
میفهمم چی میگید همسر منم  تمام تلاشش برای راضی کردن من گذاشت ولی هیچوقت اون چیزی که من تو زندگی ...

خب شما چرا بعداز۱۳سال بهش گفتیدچراهمون  اول نگفتید که نه خودتون اذیت بشید نه همسرتون؟ 

خب بیا ایندفه ازش بپرس چی ناراحتت کرده از زندگی بامن... مگه از من سرد شدی ک به خودت ب زندگیت نمیرسی. ...

یا مثلا یه روز واقعی واسش وقت بزار دخترتون بسپرید ب مامان بزرگ و دوتایی برین شام بیرون.. با هم حرف بزنید.. البته نه باهمین لحنی ک گفتین میوه بخور پول دادم جاش😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتم میگه هیچی نمیدونم

من فکر کنم همسرتون اوایل بهتون گفته که فلان کار رو نکن و یا فلان کار من رو اذیت میکنه و شما توجه نکردی و الان همسرتون بی تفاوت شده به زندگی 

اوه مای گاد.. خوب شما بگو ولی من میدونم از زندگیم چی میخوام میخوام همسری ک عاشقشم وقتی میام خونه اول ...

البته اینا ک میگمو بعد کلی کتک کاری بین خودمو همسرم متوجه شدم بسیار کتکها خوردیم.. الکی نیست تجربه هام

2738
میفهمم چی میگید همسر منم  تمام تلاشش برای راضی کردن من گذاشت ولی هیچوقت اون چیزی که من تو زندگی ...

قطعا جای خواهرمی ولی مطالعات دقیق دارم و کاملا آشنا هستم ب قضیه 

ازشم پرسیدم ک هر جور که میخوای من هستم 

همیشه بعدش تشکر کرده ببخشید نمیشه صریح گفت تقریبا شده ۳ ساعت وقت گذاشتم تا کاملا .....

عاشقتم خدا.....

به نظرمن بهتره اون چیزایی رو که از همسرامون انتظارداریم واون خواسته هامونو بهشون بگیم که ن زندگی به کام ما تلخ بشه نه به اونا حالا اگ اونا اهمیت ندادن به خواسته هامون قضیه فرق میکنه به هرحال زنا و مرداباهم فرق میکنن  

خب شما چرا بعداز۱۳سال بهش گفتیدچراهمون  اول نگفتید که نه خودتون اذیت بشید نه همسرتون؟

بهش میگفتم بارها گفتم ولی انگار فقط برای اون یه چیز خودش رو میزد به اون راه منم بعد یکی دوسال به خودم قول دادم بی تفاوت باشم  به اون مسئله در حالی که اذیت میشدم از نرسیدن به هدفم  و دیگه هیچ شکایتی هم نکردم ولی خوشحال هم نبودم و کم کم همسرم دید من شکایتی نمیکنم و وقتی لزم میپرسید چرا ناراحتی منم میگفتم چیز مهمی نیست در حالی میدونست ته دلم چی میخوام بگم ،و واقعا دید یک زن خوشحال زندگیش رو با طراوت میکنه ، پس من رو به خواستم رسوند و من هم شدم همون دختر خوشحالی که بودم  

من فکر کنم همسرتون اوایل بهتون گفته که فلان کار رو نکن و یا فلان کار من رو اذیت میکنه و شما توجه نکر ...

نه بابا تازه گفت این لباسارو نپوش رفتیم لباسی که دوس داره خرید 

من حواسم هست 

عاشقتم خدا.....
2706