2733
2734
عنوان

مجردای با جنبه بیاین سرگرم شیم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 12605 بازدید | 1126 پست
آغا دهنتو ناز تر کن تو ک اینقد نازی😂😂😂😂 من اون شوهری ک مادر شوهر بیاره تو خونم از وسط نصف میکنم ...

من 

چه

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی اذیت نمیشه منم😅😂😂😂توانایی دق مرگ کردنشو دارم😂😂😂 شوخی کردم حالا مگ دنیا چند روزه ک من ...

حرفت عالی منم همیشه همینو به خودم میگم مادر بزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت مامانم فرشته هست یعنی انقد مامانم خوب بوده براش اونم خوب بود مامانم ازش راضی بود خیلی مثه مامان خودش چون هیچکدوم حسود و پست نبودن منم دوست دارم اونجوری باشم 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2731
محتاط  کمی خسیس زن ذلیل😁

حس ششمی شما یا مث بقیه حدس میزنی

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
 وای خدا یه موردی بود مادر عفریته اش سنگ انداخت بهم خورد  تازگیا باباش فوت شد بنده خدا! ...

الهی یهویی یه خوشی بیاد تو زندگیت

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
من  چه

تو شوهرت آدم حسابیه شغلش کارمند ن ن شغل آزاد مثلا شرکت داره تحصیلات داره و خانواده داره یک سالو‌دوماه دیگ هم میگیرتت

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2740
تو شوهرت آدم حسابیه شغلش کارمند ن ن شغل آزاد مثلا شرکت داره تحصیلات داره و خانواده داره یک سالو‌دوما ...

یک سال و دو ماه دیگه میگیره 

کی پیداش میشه

یک سال و دو ماه دیگه میگیره  کی پیداش میشه

اوکی نفس قربونت💟❤

حرفت عالی منم همیشه همینو به خودم میگم مادر بزرگم خدا بیامرز همیشه میگفت مامانم فرشته هست یعنی انقد ...

خدا رحمتشون کنه 

خدا مامانتم حفظ کنه ک این قد قلب مهربونی دارن 

بله تو دنیا هیچی بهتر از قلب خوبو و خوبی کردن نیست 

به نظرم اول از هرچیزی سودش به خود آدم برمیگرده  مثلا ارامش مثلا حضور پررنگ تر خدا تو زندگی و خیلی چیزای دیگ

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
منم بگو سهیلا هستم

شوهر با اخلاق ولی یکم زود جوش با تو خیلی خوبه ولی یوقتایی داغ کنه دیگه قهر میکنه  خسیس نیست مادر شوهرتم یه ادم موجه هستش  از لحاظ خونه و ماشین اینا تامینی بعد ازدواج زندگیت بهتر میشه خودتم خوشگلتر و دلبرتر

2706