2737
2734
عنوان

مجردای با جنبه بیاین سرگرم شیم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 12605 بازدید | 1126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم یدفعه میاد حسم وقتایی که راستو قویه  خارج از شوخی😂❤

چه جالب زدی تو خال 😘😘

ولی خب من حسم به تو اینه که دختر جذابی هستی در کل و حس میکنم طرفدارت زیاده .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
اها راستی درباره سو وضعش بگو ،وضعه مالیش چطوره ؟؟؟

دو تاش خوب و راضی کننده هم وضع هم سر و وضع 😂یعنی هم پول هم تیپ

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2728
تو شوهرت کاری  پولدار  بیشتر به کارش میرسه  تو هم سعی کن با پولاش ارتباط بگیری 😂خ ...

😂😂😂😂همینم باشه خوبه 

ولی پسر عمم باشه بهتره 😂پول داره ولی یکم خسیسن خودش نه خواهر بزرگش روش اثر داره اینم خسیس میکنه اگه پسر عمم باشه اونا هم بچه خیلی دوست دارن

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
چه جالب زدی تو خال 😘😘 ولی خب من حسم به تو اینه که دختر جذابی هستی در کل و حس میکنم طرفدارت زیاده ...

❤❤❤❤❤مرسی عزیز دلم 

تو که خودت کامنتا و حضورتم جذابه تو تاپیکم به تنهایی😍 

عکسمو هس تو پروف😂با یه افکت ناقابل

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
اقایون داداشان  به نظرتون کسی که دوسش دارم منو چی سیو کرده    

جون دل 

😂

نخواد لو بره هم داداچی

2738
راضی کننده یعنی هیع بدی نیست؟؟

یعنی هم خوبه 

هم تو راضی ای 

هم رو به بالا و مورد پسند عزیزم💟💟💟تو منو اگه نگفتی بگو 😂😂

نرگس

آخ آخ نرگس شوهرت برات جوووون میده یه نرگس میگه هزار تا از دهنش میاد بیرون تو کار خونه کمکت میکنه خیلیییی قدش بلنده و پسره خوبیه بچه دوسته عصبانی شه خیلی بد میشه ولی مهربونه و دوس داره چادری و باحجاب باشی.

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706