2733
2739
عنوان

مجردای با جنبه بیاین سرگرم شیم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 12605 بازدید | 1126 پست
خوبههه 💫😂قدش بلنده چار شونع س  جدی وضعشم اوکیه ولی پول الکی خرج نمیکنه😂😂

کاش اینطوری باشه 😂 به درک پول خرج نکنه ولی بقیشو داشته باشه من خودم پول درمیارم 😎😂

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طنازم بیست و دو

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2728
طنازم بیست و دو

اوایل سی سالگیشه 

چهره ش کمی مردونه 

جیبشم اوکی

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
پوکر فیسه 😋

مثلا جدیه؟ یا از اونا که واسه هیچی ذوق و شوق نشون نمیدن؟!۰😂

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2738
اوایل سی سالگیشه  چهره ش کمی مردونه  جیبشم اوکی

26سالشهههه😂😂😂

بقیش اوکی بود همیناس😅

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
مثلا جدیه؟ یا از اونا که واسه هیچی ذوق و شوق نشون نمیدن؟!۰😂

لنتی فک کنم دو تامون حس شیشمیم واست گفتیم جدیییی😅😅😅😅ولی تاپیک شوخیه کلا 

حس ششم نیس😎

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
آروومه ولی توش خعلی شلوغهه نگاهش کلی حرف داره و خعلی با نگاهش عشق میکنی

جووووون😍😂

من من به منم بگین ببینم نکبت الان کدوم گوریه😂😂😂چه شکلیه کارش همه چیو بگو 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
26سالشهههه😂😂😂 بقیش اوکی بود همیناس😅

حسم شکوفا شد😅خوش عاقبت باشی💚😍😎😅

لنتی فک کنم دو تامون حس شیشمیم واست گفتیم جدیییی😅😅😅😅ولی تاپیک شوخیه کلا  حس ششم نیس😎

😂😂😂😂

لاناتی های با کلاس😎😂😂

2706