2733
2739
عنوان

اونایی که به 🍀رنگ مو🍀 واردن لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مدت دلم میخواس موهامو مشکی کنم اما میگن مشکی کنی دیگه نمیتونی رنگ کنی

تا جوون هستید وموهاتون سفید نشده کم رنگ کنید مثلا سالی یه بار برا تنوع 

وقتی پا به سن گذاشتید وموهاتون سفید شد اون دیگه اجبار زمونه است باید تا ریشه اش در میاد رنگ کنید 

موهام رشدش کم شده ب نظرت چیکارکنم زودتر رشد کنه تازگیا یه گندی زدم از بیکاری چتری زدم دیگه بدتر شد

وای چتری اصن یه چیزیه که هرکسی میزنه پشیمون میشه...منم پارسا ل زدم الانم که الانه پدرم دراومده تا دربیاد

براب رشد موهات  یه قرص زینک هست بهت معرفی میکنم عکسشو میفرسم

حتما بخر  چتری های منو اون بلند کرد تو ده ما

ماشاالله چشم حسود کور بلندندموهات

مرسی ممنون تازه ده سانت کوتاهشون کردم به نظرتون چه رنگی واسه تمدیدش بزنم خوبه ؟؟

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
حنای هندی که والا فکر نکنم طبیعی باشه ولی مشکی می کنه  حنای طبیعی که بهش میگن وسمه قلق داره با ...

حتی موهایی که دکلره شده رو هم مشکی می‌کنه بنظرت؟؟؟درچه حد مشکی!!زیاد یا کم

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
2738
من دکلره کردم مث خر پشیمونم الان می‌خوام رنگ سیاه بزنم،بنظرت برا موهام بده؟؟؟چهل روز پیش دکلره کردم

موهات میسوزه

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
خودت چه رنگی دوست داری؟؟؟دکلره کردی نه؟؟

آره دکلره کردم بالیاژ بود ولی ریشه موهام بلند شده شوهرم روشن دوس داره خودم یکم تیره تر نمیدونم چیکار کنم 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
خداخیرت بده حرف دلمو زدی اسم قرصو بگو

دقیقا اینه...یعنی من اون سه ماه که اینو خوردم واقعا تاثیرشو دیدم البته میتونی همیشه بخوری...

من الان بخاطر ریزش موهام چند تا قرص دیگه میخورم...ولی اینا تموم شدن باز این زینکو شروع میکنم

2706