2737
2739

میدونم خیلی زیاده اگه میشه لیست کامل بدین😍اگه نه هم هرکس گوشه کارو بگیره واجب ترارو بگه من در حال جهاز درست کردنم😁ادم بالخره یه چیزایی فراموش میکنه خرده ریزه ها یا ضروریارو بنویسین همه رو عشقا😬ادم میره ممونه کدومو بگیره خو

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطعا تو تین گرونی چیزای الکی نخر،،ی اتو کافیه

ی سرویس قایبلمه اوکیه

احتیاجی به ده مدل عداساز و ابمیوه و کوفت و زهرمار نیست،،یکیش بخر

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
هر چی خونه مامانت هست و استفاده میکنید

🥺

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
لطعا تو تین گرونی چیزای الکی نخر،،ی اتو کافیه ی سرویس قایبلمه اوکیه احتیاجی به ده مدل عداساز و ابم ...

یعنی ابمیوه گیریم نگیرم؟ 🥺😑

2738
گوشتکوب😐

🤣🤣🤣همین فقط کمه

جهیزیه ی خودم که می‌خوام بگیرم 

پرده 

مبل 

تحت خواب 

فرش 

ظرف و ظروف آشپزخونه 

دو تا فرش کوچیک برای اتاق خواب 

سرویس دستشویی و حموم 

تامام تامام

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

چون پدرم برام ماشین خریده 

نمیخوام جهیزیه سنگین بردارم ⁦❤️⁩

اونایی که نیاز نیست و خریدنش بیخودیه میگم نه تنها من بلکه هرکسی میشناسم میگن بیخودیه

سرخکن

قهوه ساز اگه اهل قهوه نیستی بیخوده

میوه خشک کن مزخرفه

تخم ابپز کن 

بخارشور یکبارم استفاده نکردم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
جهیزیه ی خودم که می‌خوام بگیرم  پرده  مبل  تحت خواب  فرش  ظرف و ظروف آ ...

طرف ما اینارو داماد میگیره مبل و فرش و تخت و اینا🙄

2706