2737
2739

نه با هر شماره فقط یه کاربری 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
فک کنم دیگه نمیشه چون من مثلا خواستم کاربریم تمیز باش گفتم همه تایپکامو گزارش زدن بد ترکیدم😂😂 و نت ...

اگه بگیم گزارش بزنن میترکیم؟؟؟؟؟

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
نه با هر شماره فقط یه کاربری 

پس جریان این چیه که بعضی ها میرن بیرون از عضویت و بعد یه مدت دوباره باهمون شماره واسم کاربری برمیگردن،جریانشون چیه؟؟؟

2738
بله اگه بگی ب تایپک ات گزارش بزنن میترکی من ندونسته ترکیدم 😂. گزارش میزنن ینی پستای غیر اخلاقی داری ...

مثلا چندتا و بگیم گزارش بزنن میترکیم؟؟؟؟

پس جریان این چیه که بعضی ها میرن بیرون از عضویت و بعد یه مدت دوباره باهمون شماره واسم کاربری برمیگرد ...

خب اونا از نی نی یار خواستن موقت لغوشون کنه بعد از طریق اون ارتباط با ما خواستن برشون گردونن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
مثلا چندتا و بگیم گزارش بزنن میترکیم؟؟؟؟

والا نمیدونم برا هر تایپک بابد 10 نفر گزارش بزنن تا حذف بشه با یکی دوتا تایپک چیزی نمیشه فک کنم ب 5 تاب نن میترکی یا شایدم بیشتر یا کمتر نمیدونم. 

من چون میخواستم همه تایپکامو حذف بشه گزارش گفتم زدن ترکیدم نفهمیدم تو چندمی ترکیدم

خب اونا از نی نی یار خواستن موقت لغوشون کنه بعد از طریق اون ارتباط با ما خواستن برشون گردونن 

تو قسمت ارتباط با ما،زود برش میگردونن؟؟؟

والا نمیدونم برا هر تایپک بابد 10 نفر گزارش بزنن تا حذف بشه با یکی دوتا تایپک چیزی نمیشه فک کنم ب 5 ...

الهههههی!!!بگردم برات،بی گناه بودی ترکیدگی😅😅😅

الهههههی!!!بگردم برات،بی گناه بودی ترکیدگی😅😅😅

آره مثلا خواستم تایپکم حذف شه اونم خودم حذف شدم 😂😂

دیگه از بس کاربری دارم با شماره خودم شوهرم خواهر دیگه این اخریو قایمکی با خط پدر شوهرم نسب کردم‌ 😁😁🤣

آره مثلا خواستم تایپکم حذف شه اونم خودم حذف شدم 😂😂 دیگه از بس کاربری دارم با شماره خودم شوهرم ...

واقعا؟؟؟خط پدر شوهرت باتوئه؟؟؟

2706