2733
2734

همیشه میگه دامادها همیشه خونه پدرخانمشون هستن ما بزور سالی یکبار دعوت میکنن. البته من اگه به مامانم بگم شام میایم خونتون مامانم اینجوری نیست که ناراحت بشه و... ولی اخلاق شوهرم اینجوریه که دوس داره بعضی از تعطیلات مامانم خودش بگه. همیشه بهم میگه مامانت از ترس ناراحتی پسرش مارو دعوت نمیکنه و منم دیگه توجیه درستی ندارم، آخه من فقط همین یه برادر رو دارم و خواهری ندارم، اونا طبقه بالای پدر و مادرم زندگی میکنن و گاهی از حرفای بابام شوهرم متوجه شده که داداشم فوق‌العاده مقایسه ای هست و همیشه به بابام اینا میگه شما خونه اونا (منظور خونه ما هست) میرین اینجا نیومدین و با اونا (منظور من و شوهرم) بیرون میرین با ما نمیاین و... در حالی که ماها هر جا میریم با بابام اینا محاله به اونا نگیم، و اونا خودشون همیشه خونه بابام اینا غذا میخورن یا مامانم براشون میده بالا. خلاصه اینکه امروز با خودم فکر کردم شوهرم ی جورایی حق داره، آخه خداروشکر پدر و مادرم دستشون به دهنشون میرسه و چی میشه مگه حداقل ماهی یه بار بگن شام بیاین خونمون، تا شوهرمم که تو شهر و استان ما غریب هست دلش خوش بشه. الان دیگه مطمئنم مامانم از داداشم خیلی حساب میبره و خوب ناراحت میشم دیگه. بنظر شما چیکار کنم. البته مامانم اینا اگرم یه موقعی شام دعوتمون کنن محاله داداشم اینا نباشن آ، حتی ما ساعتها گرسنه ایم منتظر داداش و زن داداشم تا حاضر شن و سر شام از طبقه بالا بیان پایین. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مامانم دعوت نمیکنه هویچوقت 

چون میگه اینجا خونه خودتونه هروقت دوست داشتین بیاین 

اصلا حق باشوهرت نیست آدم مگه باید دختر خودشو دعوت کنه چه حرفا

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
2731

حق با همسرتونه ...

باید منتطقی با مامان یا باباتون هرکدوم ک ننتقطی تر هستند صحبت کنید و بگید ک در مقابل احترامی ک همسرتون بهشون میذاره اوناهم باید برای همسر شما ارزش قائل بشن

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2738
غیر مستقیم میگم و حتی مامانم تایید میکنه که بخاطر گلگی اون دعوت نمیکنه اما بازم هیچی🥺

خودتون خودتونو دعوت کنید مثلاً پنج شنبه شبا زنگ بزن بگو مامان فلان فرارو درست کن ماداریم میایم 😊

2706