2733
2739
عنوان

امروز صبح بی‌بی چکم مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالله زودی یه نی نی خوشگل میاد بغلت...میتونم خواهش کنم هم علائم خودتو بگی هم شوهرت

خیلی ممنون عزیزم  هر چی خواست خداس ..

علائم خودم که تو سونو نشون داد کیست اندومتریوز دارم 

شوهرم هم اول ازمایش اسپرمش خوب نبود بعد سونو کرد مشخص شد واریکوسل داره و باید عمل کنه

نه  میترسم  نباشه ..ول کردم  تا ببینم  میشم یا نمیشم  چند روز دیگه نشم &nbs ...

منم اولش ۳ رور عقب انداختم. بی بی زدم بعد از دو سه دیقه دیگه یه هاله خیلی کمرنگ افتاد.. رفتم آز دادم منفی شد. سونو دادم هیچی دیده نشد. ۱۰ روز دیگه دوباره بی بی زدم ایندفه زود هاله انداخت. آزمایشم مثبت شد. دکتر گفت تازه حامله شدی بخاطر همین آزمایشم دیر مثبت شده..

علائمم سینه درد . ترشحات . سمت راست زیر دلمم تیر میکشید الانم هر از گاهی میکشه. 

منم اولش ۳ رور عقب انداختم. بی بی زدم بعد از دو سه دیقه دیگه یه هاله خیلی کمرنگ افتاد.. رفتم آز دادم ...

اخه مبارک باشه عزیز دلم😊😊

بنظرت منم بزارم قشنگ بگذره تا اگه قرار نشون بده خوب نشون بده درسته؟؟؟

همین الان برو ازمایش فردا صبحم برو دکتر بگو سونو بنویسه پس فردا جواب سونورو ببر دکتر

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2738
منم اولش ۳ رور عقب انداختم. بی بی زدم بعد از دو سه دیقه دیگه یه هاله خیلی کمرنگ افتاد.. رفتم آز دادم ...

منم این علائم و دارم.

درد نوک سینه از وسط های سیکلم شروع شده

ترشح

درد تخمدان هام  گاهی اوقات و کمرم

اخه مبارک باشه عزیز دلم😊😊 بنظرت منم بزارم قشنگ بگذره تا اگه قرار نشون بده خوب نشون بده درسته؟؟؟

بنظرم یکی دو روز صبر کن بعد بی بی بزن.. بزار ده روز بشه.. منم فکر میکردم عوارض کلومفینه که عقب انداختم.. ولی باردار بودم.. ولی هنوزم باور نمیشه که باردارم. همش میگم نکنه اشتباه شده

2706