2737
2734
عنوان

درباره معلمی

95 بازدید | 9 پست

سلام خانوما لطفا هر کسی اطلاعاتی داره راهنمایبم کنه.مرسی

من فوق دیپلم حسابداریم و قصد دارم دانشگاه برم و لیسانسمم بگیرم تا تو آزمونای استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم...با توجه به اینکه رشتم حسابداریه چجوری میتونم معلم ابتدایی بشم؟؟ینی برا آزمون باید چی بخونم تا معلم ابتدایی بشم؟بعد اینکه داشگاه ک برای لیسانس میرم فرقی داره تو انتخابشون که دولتی باشه یا علمی کاربردی؟

حقوق دبیر ابتدایی میدونید تقریبا چقدره؟؟

من عاشق معلم ابتدایی ام...خیلی دوست دارم و همه تلاشمو میکنم تا قبول بشم..دعام کنید

فکر کنم فقط میتونی دبیر حسابداری هنرستان شی

چون من زنداییم رشته ی دانشگاهیش برق بوده ( دبیرستان رشته ی ریاضی بود) میگفت اگه بخوام ازمون استخدامی بدم میتونم برق درس بدم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حقوقشون ۳ملیون و نهصد اما با حسابداری نمیشه باید یا بری دانشگاه فرهنگیان یا ی دانشگاه خوب علوم تربیت ...

یا خدا چقدر با حقوق خواهرشوهرای من که فرهنگی هستن متفاوت گفتی حقوقشون رو

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

نمیشه دیگه با توجه به سن و رشته تحصیلیت،فقط میتونی اگه همت کنی و آزمون بدی و امتیاز بالا بگیری و از هفت خوان رستم تحقیق و گزینش هم رد بشی معلم هنرستان یا کار و دانش رشته حسابداری بشی

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
یا خدا چقدر با حقوق خواهرشوهرای من که فرهنگی هستن متفاوت گفتی حقوقشون رو

من فیش حقوقی شون رو دیدم .مگه چقدره حقوق اونا؟البته اگه هنوز در حال تدریس تو فرهنگیان باشن حقوقشون ی تومنه

2738

شرایط سنی رو تغییر دادند شده ۲۴ سال.ولی متاسفانه نمیدونم از حسابداری میشه معلم ابتدایی شد یا نه.حتما باز مشورت کنید.🌸🌸🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.