2737
2734

داداشم ۵ ساعت بود میخواستیم دندوناشو با بیهوشی درست کنیم ولی یه دندانپزشک کودک خیلی خوب و مهربون پیدا کردیم سر داداشمو گرم میکرد اسباب بازی اینا براش میاورد وسایلش عروسکی بود همونجوری با بی حسی درست کرد 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداشم ۵ ساعت بود میخواستیم دندوناشو با بیهوشی درست کنیم ولی یه دندانپزشک کودک خیلی خوب و مهربون پید ...

یه مهربونم قسمت ما شد...کل مطبش عروسک بود...تمام وسایلش هم ماشین و کارتونی بود...مگه‌سرش گرم‌میشد!

اصلا نگاه نمیکرد فقط جیییغ میزد

دستهاشو سه نفری گرفتن...

2740
داداشت چند سالش بوده؟

ااا ببخشید ۵ ساله نوشتم ۵ ساعت 

۵ ساله بود

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
یه مهربونم قسمت ما شد...کل مطبش عروسک بود...تمام وسایلش هم ماشین و کارتونی بود...مگه‌سرش گرم‌میشد! ...

داداش منم اولین بار گریه کرد درست نکرد گفت ببرید بعدا میارید به زور کاری انجام نداد

داداش منم اولین بار گریه کرد درست نکرد گفت ببرید بعدا میارید به زور کاری انجام نداد

دختر من اولین روزی که نمیدونست جریان چیه نشست...دو جلسه بعدش دیگه نموند🙁

البته تجربه شد دیگه

ازون به بعد مرتب هر ۶ماه میبرم دندون هاشو فلوراید بزنن‌...کرسی هاشو فیشور سیلانت کردم.

دختر من اولین روزی که نمیدونست جریان چیه نشست...دو جلسه بعدش دیگه نموند🙁 البته تجربه شد دیگه ازون ...

اینایی گفتید چیه؟ چه تاثیری داره؟

اینایی گفتید چیه؟ چه تاثیری داره؟

فرز های دندون پزشکی رو دیدی ؟

یه فرچه هایی دارن به اونا پیچ میشه و با موادی مثل خمیر دندون،دندون هارو میسابه...مثل جرم گیری...واسه بچه ها که خیلی مسواک نمیزنن یا درست نمیزنن...هر ۶ماه میزنن.

خیلی تمیز میشه.

فیشور سیلانت هم با مواد پر کردنی شیارهای دندون کرسی رو پر میکنند دیگه غذا بینش قرار نمیگیره که بخواد خراب بشه