2737
2739
عنوان

دیروز با مامانم رفتم کلاسشون

246 بازدید | 17 پست

به اصرار مامانم رفتم 

چون میخواستم کل تایم کلاسو بشینم تو ماشین تا تموم شه برشگردونم 

کلاسشون روانشناسی بود 

استادشون دلمو شکست 

گفت الان دخترای ۳۰ ، ۳۲ سال انقدر موندن تو خونه😐😐😐

منم ۳۰  سالمه 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

چرا ماهایی که بیشتر به حرف خانواده ایم هیچ پیشرفتی نمیکنیم ؟؟؟؟

نه کاری نه ازدواج؟؟؟

خیلی ناراحت شدم دیگه به مامانم گفتم از هفته دیگه با اسنپ برگرد🤕

اینا همونان ک سر کلاس یا خواب بودن 

یا تقلب میکردن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا تقصیر مامانت چیه که استادش همچین حرفی زده،در ضمن استاد که منظور بد نداشته،میخواست شرایط جامعه رو توضیح بده نگفت که اون دخترا مقصرن، تازه مگه کسی ۳۲ سالش باشه یا بالاتر چیه؟ فرصت ازدواج خوب هم داره،هیچ مشکلی هم نداره

الهی که یه بخت خوب مصیبت بشه همین روزا،دل مادرتو نشکن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2731
وا تقصیر مامانت چیه که استادش همچین حرفی زده،در ضمن استاد که منظور بد نداشته،میخواست شرایط جامعه رو ...

بخت خوب و مصیبت 😁

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
بخت خوب و مصیبت 😁

خخخ بابا اشتباه تایپیه،تا اومدم ویرایش کنم نوشت امکانش نیس

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
کلی  راجع به جامعه داشت میزد  ولی ادم باید حواسش باشه خب

اینطوره بیخیال بابا ادم که نباید هر حرفی توجمع رو به خودش بگیره

درثانی شوهر کردن مگه چیه یکی ازدواج نکرده باشه سرکوفت بخوره

خوشبحالت مجردی استفاده کن.سعی کن حتما شاغل بشی ...

بعد ازدواج ناخوداگاه ادم هم تنبل میشه وهم شوهرو بچه وزندگی مسئولیت داره 

اینطوره بیخیال بابا ادم که نباید هر حرفی توجمع رو به خودش بگیره درثانی شوهر کردن مگه چیه یکی ازدواج ...

شما چند سالتونه

داستان من مفصله

الان میخوام برم خارج

خانوادم میگن بخاطر سنت اشتباه 

میری پیر دختر میشی برمیگردی  

شما چند سالتونه داستان من مفصله الان میخوام برم خارج خانوادم میگن بخاطر سنت اشتباه  میری پی ...

ولی تاپیکاتو دیدم انگار وضع خونوادت خوبه بنظرم اصلا واسه ازدواج عجله نکن .ازدواج همیشه هست

ولی تاپیکاتو دیدم انگار وضع خونوادت خوبه بنظرم اصلا واسه ازدواج عجله نکن .ازدواج همیشه هست

اره 

خوبه خداروشکر

ولی استرس شدید دارم 

فکر میکردم زیر 30 ازدواج میکنم

تو چند ساله ازدواج کردی؟

کارمم بخاطر عشقم از دست دادم اونم چه کاری   

2706