2733
2734
عنوان

وای دیوونه شدم نمیدونم کدوم شیر خشک بهتره بدم دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 63 پست
دوساله که دیگه نباید شب تا صبح شیر بخوره.شیر مادر هم بود دیگه قطع میشد.دندون هاش خراب میشه.اگه کمبود ...

دوبار میخوره  یبار چهار صبح یبار هم هشت صبح   چون باید تو خواب باشه   نه کمبود ویتامین نداره شکر خدا 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

منم تا یکسال و نیم شیر خشک دادم بعدشم پاستوریزه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسالشه  ,من نمیدونم آپتاکید بدم یا ببجونیور نمیدونم کردم بهتره شما اطلاع ندارین

آپتاکید بده خوبه نوه ای عموم میخوره ماشالاه بهش خوبه

مامان2عدد شیطون بلام😍👬
2728
خیلی بده منم دلم میسوزه پسرم عاشق مزه لبنیاته اما من روزی یدونه بستنی حالا کیم یا عروسکی بهش میدم می ...

پسر منم عاشق ماست هست میبینه خودشو جوری میرسونه بهش که منم سریع ورمیدارم اعصابم خورد میشه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
از نوزادی گریه شدید از دل درد اونموقع شیر خودمو میخورد دکتر لبنیات رو برام قطع کرد بعد بشدت مقعدش قر ...

نمیشه با شیر بز و گوسفند و گاومیش و اینا براش خودتون تو خونه ماست و بقیه مواد پروتیینی رو درست کنین؟منظورم اینه که گاوی نباشه

نمیشه با شیر بز و گوسفند و گاومیش و اینا براش خودتون تو خونه ماست و بقیه مواد پروتیینی رو درست کنین؟ ...

نمیدونم والا تهرانم گیر نمیاد زیاد هر چی هم بیاد تقلبیه الکیه همین شیر شتر و میخواستم بگیرم دکترش گفت لجن تر از شیر شتر نیست اینا دروغه همون شیرخشک رو بهترین گزینه برام انتخاب کرد البته ماست میدم بهش با غذا اما دو وعده پشت هم اذیتش میکنه 

آخی عزیزم انشالله پسر شما خوب بشه حداقل مال من که نشد

فک نکنم خوب شده باشه دکتر گفت اصوال تا یکسالگی خوب میشن که مال من نشده هنوز

نمیشه با شیر بز و گوسفند و گاومیش و اینا براش خودتون تو خونه ماست و بقیه مواد پروتیینی رو درست کنین؟ ...

من اتفاقا با شیر گوسفند ماست درست کردم والا اونو نخورد 

نمیدونم والا تهرانم گیر نمیاد زیاد هر چی هم بیاد تقلبیه الکیه همین شیر شتر و میخواستم بگیرم دکترش گف ...

ایشالا بزرگتر که بشه حل میشه ما چون منطقه کردنشین هستیم تو روستاها گوسفند و اینا زیاده یادمه بچه بودیم برامون از روستا شیر گوسفند میاوردن مامانم پنیر و ماست و دوغ درست میکرد یهو یادش افتادم به خاطر اون گفتم...ایشالا که بزرگتر میشد بچه شما حل میشه حساسیتش