2737
2739
عنوان

ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 59 پست
بستگی به شهرت داره مثلا اصفهان 20 میلیون شهرکرد 12 میلیون

نمیدونی شیراز چقدر میشه؟

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
منم شاید مجبور شم ای وی اف کنم. هزینش تقریبا چقدره؟ کدوم شهری؟ 

اگه برای مراکز دولتی ناباروری خب مناسب تر پات می افته تا مراکز خصوصی

اکثر شهرها مراکز دولتی تو مرکز استان دارن

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوستی داشتم نزدیک 120 میلیون هزینه کرد واسه بچه دار شدن ،پنج بار آی وی اف ناموفق داشت ،9 سال ن ...

تورو خدا دعا کنید من به این جاها نرسم من اصلا طاقت ندارم خیلی زندگی سختی داشتم 10 سال فقط سختی دیدم الان روزای خوشمه که اینم با عقب افتادن بچه دار شدنم داره برام جهنم میشه.قربون خدا برم نمیفهمم چرا پس همه راحت باردار میشن بعدش ی سری ها باید انقدر بدبختی بکشن تا بشن مامان .نمی خوام ناشکری کنم ولی خستم 

خدا می داند و بس ....
2731
تورو خدا دعا کنید من به این جاها نرسم من اصلا طاقت ندارم خیلی زندگی سختی داشتم 10 سال فقط سختی دیدم ...

منم همیشه میگم چجوری بعضیا سریع حامله میشن. اونوقت ما باید انقد سختی بکشیم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
نمیدونی شیراز چقدر میشه؟

نه ولی برو مرکز دولتی اونجا مناسب تره

بستگی به داروهایی که بهت میدم هم داره

و همچنین تعداد تخمک ها و جنین هایی که واست تشکیل میشه

دفعه اول باشی تخفیف هم بهت میدن

البته الان بخاطر کرونا فعلا سیکل جدید شروع نمیشه 

خدایا شکرت   
اگه برای مراکز دولتی ناباروری خب مناسب تر پات می افته تا مراکز خصوصی اکثر شهرها مراکز دولتی تو مرکز ...

ممنون 

نه ولی برو مرکز دولتی اونجا مناسب تره بستگی به داروهایی که بهت میدم هم داره و همچنین تعداد تخمک ها ...

مامانمم ای وی اف کرد. هیچ وقت فک نمیکردم منم انجام بدم. ممنون 

2740
تورو خدا دعا کنید من به این جاها نرسم من اصلا طاقت ندارم خیلی زندگی سختی داشتم 10 سال فقط سختی دیدم ...

بهت حق میدم میدونم چی میگی

البته بهتره قبل اینکه بخوای به ivf فکر کنی

شانست را با iui هم امتحان کن

من خودم با iui باردار شدم

هزینه زیادی هم نداره حدود 500 ،600 تومن میشه

انشالله که خیلی زود به مراد دلت میرسی عزیزم

خدایا شکرت   
انشالله که خودت طبیعی باردار میشی نگران نباش اول شانست را با iui امتحان کن بعد برو سراغ ivf

ممنون از راهنماییت. درمان شوهرم تموم بشه اگه باردار نشدم میرم سراغ ای یو ای، ای وی اف

ممنون از راهنماییت. درمان شوهرم تموم بشه اگه باردار نشدم میرم سراغ ای یو ای، ای وی اف

انشالله خدا هر چی خیره سر راهت قرار بده

ازش بخواه از ته دلت

واسه خدا کاری نداره که ،فقط کافیه بهش ایمان مطلق داشته باشی که حتما بهت میده و ذره ای شک به دلت راه ندی اون موقع خدا بهت نظر میکنه

واست صلوات فرستادم ،انشالله گشایش میشه تو کارت

خدایا شکرت   
2706