2733
2734

یکی یکی این بچه ها جلوی خانواده هاشون پر پر میشن،اونوقت واکسن آنفولانزای رایگان برای زنان باردارمون وارد میکنن میلیونی😏 آخی چقد دلسوز زنان باردار مان،چقد تداوم نسل ما براشون اهمیت داره ! 

من که شدیدا به این قضیه مشکوکم، تغییرات هورمونی و ژنی مطمئننا روی جنین قابل انجام تره تا انسان متولد شده ! و سالهای بعد ببینیم این روزها چه کردن باهامون ،فعلا که معلوم نیست 

باز اگه توی این دولت این اتفاقات نمیوفتاد میتونستم خوش بینانه تر به قضیه نگاه کنم !!! ولی شدیدا به این دولت بدبینم 

❤️❤️❤️

اسم پروانه اومد

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان چند ساله دارن  میگن ولی متهم شدن به کاسب تحریم، فقط کاسه لیسی غرب رو بلدن نه اقتدار

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2738
الان چند ساله دارن  میگن ولی متهم شدن به کاسب تحریم، فقط کاسه لیسی غرب رو بلدن نه اقتدار

اولین اقدام این دولت بعد شکل گیری : بستن کامل آنیستیتو پاستور ایران !!! الان فهمیدم چرا حتی یه واکسن نباید توی ای ان تولید میشد ! چون اونوقت این طرحشون کامل پیاده نمیشد

❤️❤️❤️

بله عزیزم، الان هم که میبینم مملکت چه وضعی داره،هر روز یه چیز نایاب میشه، قحطی مصنوعی

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

یک زمانی اگر توی این کشور بدنیا می اومدیم ، افتخار میکردم که اینجا زندگی میکنم 

ولی اگر الان به یک فردی از کشوری دور بگیم که ایرانی هستیم ، چیزی جز نگاه سوزناکشون دستگیرمون نمیشه ....

ط گر گناه من شوی ، توبه نمیکنم ز تو ، جام لبت نوشم و باز گناه کنم...
2706