2733
2739
عنوان

من زشتم

1369 بازدید | 62 پست

من شونزدع سالمه؛قیافم واقعا عذابم میده. تو جمع دوستان سر شوخی بهم میگن زشتم.مامانمم حتی بهم میگه

!قبول کردم که دیگع واقعا قیافم زشته.چند وقتیه که پسر ها هم تو مجازی بهم میگن زشتم.اینو واقعا درک کردم .قبلا ها عکس های از خودمو میزاشتم.شاید باورتون نشه ولی هیچکس حتی استوی هامو هم ریپ نمی‌زد و دایرکتم خالیه خالی بود .بعد کمکم یاد گرفتم که چطوری عکسبگیرم که بهتر باشم یکم یاد گرفتم از دوربین های سلفی استفاده کنم .شاید باورتون نشه کلی دوست جدید پیدا کردم رابطم تو فضای مجازی اینقدر خوب شده بود که دیگه دلم نمی‌خواست تو دنیای واقعی باشم .ولی خو آدم از خودش که نمیتونه فرار کنه بچه های محل هنوزم میان پیام میدن میگین که اره اخلاقت خوبه ولی خیلی زشتی. باور کنید هیچ روحیه ای ندارم راست میگن خو .من تو این شونزدع سال هیچ رابطه‌ی دوستی موفقی نداشتم .الان توی این سنم هیچ دوستی ندارم .دورم شلوغه کلی همکلاسی و دوست های مجازی ولی واقعا تنهام. هیچ دلخوشی ندارم.رشتهی تحصیلم به زور بابام تجربی خوندم الان یازدهمین با این آموزشی آنلاین اصلا نه دلم به درس می‌ره نه میخونم .از همچی خستم .دیگع نمیتونم رو پاهام واستم. کل روز رو تختم تو گوشی .نه کسی بهم پیاممیده نه زنگ میزنم .شاید من فقط به بقیه پیام میدم یا زنگ میزنم.کسی دلش نمیخواد باهام عکس بگیره میرم با دوستام بیرون انگار کسره شانشونم .تروخدا کمکم کنید چی کار کنم واقعا !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا😟تو ۱۶ سالگی میگه دوستی موفقی نداشتم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

شما هنوز توی دوران بلوغی، توی دوران بلوغ همه زشت میشن، بزار بزرگ‌بشی بعد اگه بازم مشکلی بود کلی راه هست برا زیبا شدن، اعمال جراحی، لیزر و....

مادر بودن یعنی روحت خارج از بدنت زندگی میکنه..........

من تو ۱۶سالگی خونوادم بزور اجازه میدادن بایدونه همکلاسیم ۵دیقه باتلفن خونه صحبت کنم😂

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

یعنی خراب اون جمله ت شدم..."من تو شونزده سال هیچ رابطه دوستی نداشتم" فهمیدم که ۲۶سال تباه زندگی کردم😂بااااور کن حتی تا ۱۷ سالگی هم مغزم فقطططط تو فتوسنتز و سیتوپلاسم و اینا میچرخید...بیخیال باباااا...پسر کیلو چنده...

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
من تو ۱۶سالگی خونوادم بزور اجازه میدادن بایدونه همکلاسیم ۵دیقه باتلفن خونه صحبت کنم😂

دقییییقا😂😂اونوخ من بابام چک میکرد طرف برادر نداشته باشه یه موقع😐

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2706