2737
2739

ما خدا رو شکر تو شرایط کرونا چندین زایمان داشتیم همشون دولتی رفتن و اصلا کرونا هم نگرفتن تازه یکیشون هم دوقلو داشتت 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
بپرس ببین اتاقا چند تختن اتاق خصوصی شاید داشته باشه من فروردین زایمان کردم سز ها بالاخره همراه داشتن ...

آره درست میگی باید اول برم شرایطشو بپرسم ببینم چجوریه،زنداداش من خصوصی زایمان کرد همراه نداشت خود پرستارا همه کاراشو میکردن و بهش خوب میرسیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهری اینجا که بیمارستان خصوصی هم کرونایی بستری کردن

من یزدم،زنداداش من یه ماه پیش خصوصی زایمان کرد گفت هیچ کرونایی اونجا نیست قبل ورود هم یه آزمایش کرونا داد،همراه و ملاقات هم اصلا نداشت،حتی نزاشتن از خونه براش غذا ببریم گفتن خودمون بهش غذا میدیم،حالا دقیق نمیدونم اصلا کرونایی داره اونجا یانه

2731
آره درست میگی باید اول برم شرایطشو بپرسم ببینم چجوریه،زنداداش من خصوصی زایمان کرد همراه نداشت خود پر ...

بله منم ک طبیعی بودم همراه نداشتم . تست کرونا هم نمیگیرن نهایت ی انتی بادی سادس ک خیلیم دقت نداره

خداروشکر،ان شالله منم زایمانمو به خوبی پشت سر کنم التماس دعا😍

انشاالله

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
آره جداست،ولی به خاطر همراه ها میترسم چندتا تخت رو میزارن تو یه اتاق هرکدوم هم همراه دارن اتاق شلوغ ...

منم هزینه عملم 7تومنه خصوصی ولی خب هرجوری بود جورش کردیم الان شرایط فرق داره

2740
آره جداست،ولی به خاطر همراه ها میترسم چندتا تخت رو میزارن تو یه اتاق هرکدوم هم همراه دارن اتاق شلوغ ...

خواهرشوهرم تازه فارغ شد اونم تو بیمارستان دولتی ..تازه بچشم دوهفته تو بیمارستان موند ...ولی هیچ مشکلی پیش نیومد ..چون همراه بیمار رو فقط لحظه ای میذاشتن بیان ...و فوقالهادهپروتکل ها رو رعایت میکردن .اثن نگران نباش

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃
ممنون،چه خوب اگه همه چی رعایت بشه که آدم دیگه خیالش راحته

خیالت راحت باسه ...تازه اون دوتا بچه اولی رو بیمارستان خصوصی رف تو فرمانیه ...ولی شاید باورت نشه سومی رو کجا رفت بیمارستان مهدیه ..

مهدیه و اینهمه رعایت پروتکل برام خیلی جالب بود

مربی بدنسازیم 💪💪با اراده و پرقدرت تلاش کن برای رسیدن به هدفت.😉🙃

واقعا بیمارستان خصوصی همراه نمیخاد؟؟آخه منم باردارم از دیشب نگرانم باخودم میگم مامانم همراهم بیاد کرونا بگیره چکار کنم بیمارستان خصوصی میرم

2706