2703
2553

سلام،من دی ماه دیگه موعد زایمانمه،از الان تو فکرم من سزارینم،اگه برم بیمارستان دولتی به نظرتون خطر داره یعنی ممکنه اونجا آدم کرونابگیره؟بیمارستان خصوصی به خاطر هزینش یه خورده سختمه نمیدونم چیکارکنم،چون دولتی همراه مریض دارن وقتی همراه بخواد رفت و آمد کنه تو اتاق و بخش ممکنه یکیشون ناقل باشن ولی خصوصی همراه نمیخواد و هیچکسو راه نمیدن خود پرستارا به مریض میرسن

اگ میتونی برو خصوصی 

دولتی هم بخش زایمان کلا جدا هست اتاق vipبگیر

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگ میتونی برو خصوصی  دولتی هم بخش زایمان کلا جدا هست اتاق vipبگیر

آره جداست،ولی به خاطر همراه ها میترسم چندتا تخت رو میزارن تو یه اتاق هرکدوم هم همراه دارن اتاق شلوغ میشه اینجوری،شوهرمم میگه اتاق جدا برات میگیرم نمیدونم موندم تو دو راهی،هزینش ۶ تومن میشه خصوصی

خب چه کاریه طبیعی زایمان کن بیمارستان خصوصی رتبه ۱ مرگ و میر توی جهانیم

من بچه قبلم سزارین بودم نمیتونم دیگه طبیعی زایمان‌کنم،اگه کرونا نبود میرفتم دولتی ولی به خاطر کرونا از دولتی میترسم

آره جداست،ولی به خاطر همراه ها میترسم چندتا تخت رو میزارن تو یه اتاق هرکدوم هم همراه دارن اتاق شلوغ ...

عزیزم اگ میتونی حتما برو خصوصی به هزینه فکر نکن میدونم سخته اما تا جایی ک میتونی برو خصوصی و اگ دولتی هم رفتی حتما اتاق vipبگیر اصلا مسیله سلامت و راحت نگیر حتی اگ قرض کنی میتونی پس بدی اما سلامتی ات مهم تره 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2714

دختر عمه مامان من هفته پیش زایمان کرد دولتی اما اتاقش vip گرفت و کلا قسمت زایمان از کرونا جدا هست 

عزیزم اگ میتونی حتما برو خصوصی به هزینه فکر نکن میدونم سخته اما تا جایی ک میتونی برو خصوصی و اگ دولت ...

دولتی پر از مریض کروناییه،ولی تو خصوصی هیچ کرونایی نیست اونجا،قبل بستری هم آزمایش کرونا میگیرن،من از خدامه برم خصوصی شوهرم یه خورده سختشه امسال از شانس گندمون بیمه تکمیلی مون قطع کردیم،هرجور شده باید راضیش کنم برم خصوصی

تروخدا ۱۰ نفز اینو گزارش بزنه بعد لایک کنه صلوات میدمhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5225999&slug=چادریای-عزیز-متوجه-شدیدمغز-مریض-حجاب-سرش-نمیشه-الان&postId=160059786

#میدونم_ضجه_درسته_اشتباه_نوشتم_خیر_سرم_تا_خنده_دار_باشه😑💔  #هرسوالی_راجب_رشته_م_داشتید_در_خدمتم    #من همون ممدصغرام که 8 بار ترکیدم بعد با اسم عفت اومدم ملتم گیر داده بودن که تو پروفایل ممدو برداشتی😐الان با دوتاش اومدم تا ابهاماتو رفع کنم😑💔 12تا موز خوردم 14 تا خوشه انگور دو کیلو تخمه و پسته و یه کارتون سیب خوردم فقط یه خیار موند نخوردم مامان بزرگم خیلی جدی میگه راستشو بگو مامانت گفته اینجا چیزی نخوری😐💔 یبارم نمره کم آورده بودم معلم گفت خجالت نمی‌کشی چرا درس نمیخونی گفتم من نباید خجالت بکشم اونی که ازش تقلب کردم باید خجالت بکشهیه هفته از مدرسه اخراجم کردن😌💔 الان تو یه سنینی دخترا با دوست پسرشون میرن مسافرت که من یادمه بابام رضایت ناممو امضا نمی کرد برم اردو😒✋
2706