2737
2739

سلام 

اونایی کهدهمسراشون تو بنگاهی کار میکنن

یا پدرشون

میدونن که قیمت مسکن با پایین.اومدن دلار پایین میاد یا نه؟

آخه با بالا رفتن دلار بالا میره متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پايين نمياد ميره تو ركود 😑متاسفانه مسكن پايين بيا نيست خريد و فروش ركود ميشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728

همین می مونه بالا نمیره پایینم نمیاد.بابابزرگم املاکی داره اون میگف

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2738
خب راکد بشه فروشنده واقعی مجبوره قیمتو کمتر بده تا فروش بره.البته فقط پول لازما

نميدن گلم، وام مسكن رو بيشتر ميكنن بهره رو بيشتر ميكنن

عموم املاك داره 

ميگه بهد از عيد خونه بدجور ميره تو ركود و نه كسي توان خريد داره نه كسي به قيمت پايين راضي ميشه بفروشه چون تو قيمت بالا خريده😔

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد