2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخخخخ

واقعا رفت قهر؟؟

وای این دیه کار نی نی سایتی ها بود🤑🤑🤑😃

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2728
خخخخخخ واقعا رفت قهر؟؟ وای این دیه کار نی نی سایتی ها بود🤑🤑🤑😃

نه بابا مادر شوهره بعدش شر راه انداخته بود چرا نوار بهداشتیت معلوم بوده چون خواهر شوهره با نامزدش رفتن بدون اجازه ...شوهره اومده با استاتر دعوا کرده 

نه بابا مادر شوهره بعدش شر راه انداخته بود چرا نوار بهداشتیت معلوم بوده چون خواهر شوهره با نامزدش رف ...

شوهر خب گفت از صبح قهر بودیم

بعد رفت قهر چکار کرد؟؟

به شوهرش نگفت نوار ها تو کمد بودن.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
من تازه اومدم ظاهرا یکی خشتکش پاره شده تاپیکا روز ب روز پرمحتواتر

خشتک پاره من ای یار جنگی من 😂فقط چشمکی ک به خواهر شوهرش زده

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738

داستان چيه من نبودم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
آقا من نبودم به منم بگو . من تا قبل از اینکه شوهرش بیاد خونده بودم. شوهرش اومد؟ تنها؟ چی گفت؟

اره شوهرش اومد بعد مدرش کلی بحث کرده گفته چرا اینجوری میکنید قول گرفته تکرار نشه خونش رو هم جدا کنه

چرا شوهره بهش گفته گمشو برو از خونه بیرون اینم رفته فرداش رفته دنبالشون

اون خو خونهش جدا بود 

گفت دو اتاقه

2706