2737
2739

من امروز رفتم بانک پول واریز کنم بهم خودکار ندادن گفتن باید میاوردی رفتم بیرون هر جا نگاه کردم دیدم مغازه ای نیست خودکار داشته باشه دوباره رفتم داخل به اون کارمند گفتم خواهش میکنم یه خودکار بدین من نمیتونم هرروز بیام بانک بااین شرایط مریضی گفت خانم من نمیتونم برو بخر یهو یه آقایی که اونطرف نشسته بود گفت خانم بیایید خودکار من وبگیرین خیلی خوشحال شدم ازش تشکر کردم و خودکار وگرفتم کارم تموم شد باتشکر بهشون برگردوندم محترمانه ورفتم بعد دیدم هرجا میرم این آقا داره میاد دنبالم تیپ و قیافه خیلی متشخص داشت گفتم شاید مسیرش یکی هست ولی دیدم همه جا دنبال منه تا یه جایی وایستاد نزدیک من بهم گفت ببخشید من یه کاری دارم باهاتون قلبم تو دهنم اومد گفتم من کاری ندارم باشما من خودم شوهر دارم بچه دارم لطفاً مزاحم نشین باخودم گفتم چه غلطی کردم خودکارش وگرفتم بعد راه افتادم دوباره صدا زد خواهش میکنم یه لحظه فقط من آدم کثیفی نیستم همون‌طور دنبال من میومد بهم میگه من خیلی پولدارم دوست دارم باهاتون دوست باشیم خیلی از شما خوشم میاد مهرت به دلم نشست منم فقط کپ کردم😱 مثل یه دیوونه فقط فرار کردم ماشینا میومدن عین این جنایت کارا پریدم داخل یکی از ماشینا گفتم آقا دربست اونم همینطور عجیب غریب نگاه میکردمنو😳...

وای چقدر بعضی مردا وقیح شدن بعد میگه من آدم کثیفی نیستم خاک بر سرش دیگه نمیتونم برم بیرون میترسم..

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارههههه پولدار میوفته تو خیابون دنبال زن شوهر دار 🙄

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
دختر جامعه خرابه خدا خودش کمک کنه. فقط تصور کردم پریدی داخل ماشین و دربست گفتنتو 🤣🤣🤣

آره خدا لعنتشون کنه مریض روانی به جای اینکه اون بترسه فرار کنه من فرار کردم راننده فکر کرد بانک زدم😂

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
ارههههه پولدار میوفته تو خیابون دنبال زن شوهر دار 🙄

روانی بود

تو کیفت همیشه یه خودکارداشته باش.

وای خواهر مگه این پسر کوچولوی من میذاره خودکار بمونه توی کیف

2738

منم یه بار یه پسر افتاد دنبالم امدم الکی قلدر بازی دربیارم بهش گفتم دنبالم بیای فکت و میارم پایین همون لحظه خوردم تو صورت یه پیرزنه شوهرش گفت حالا که زن من و آوردی پایین  آبروم رفت هرجا جو گیر میشم شانس نمیارم 

بر نارفیقان شرم باد
روزي صد تا ازينا هست ي اخم ميكردي ميگفتي ميري يا داد بزنم اون بايد بترسه ن تو

وای من اینقدر وحشت کرده بودم قیافه و تیپ متشخص داشت کسی فکرشم نمیکرد آشغال و😠

بابا خوبه که من هر روز شیش ونیم میرم پیاده روی

چندروز پیش یه پرای افتاد دنبالمون میرفت جلو

وای میستاد یه شماره مینداخت جلوتر منتظر 

میموند من برنمیداشتم دوباره تکرارمیکرد

مامانمم پیشم بود بهش گفتم پسره رو فوحش داد

الان چندروزه نرفتم پیاده روی از ترسم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
بهترین کارو کردی، کاش تو دهنش می زدی

وای مثل نردبون بود خیلی دراز و هیکلی😅

منم یه بار یه پسر افتاد دنبالم امدم الکی قلدر بازی دربیارم بهش گفتم دنبالم بیای فکت و میارم پایین هم ...

وای چقدر خندیدم😂

2706