2737
2734
عنوان

چجوری شوهرتونو بغل میکنید میحوابید؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1494 بازدید | 70 پست
من ک جونم براش در میرف

چرا از فعل گذشته استفاده میکنی

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
وای خب میخوره اخه دوتا ادم کنار هم بخوابن نفساشون میخوره خیلی بده😂

بزار شوهر کنی ب حرفا الانت میخندی

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این تو حلق بودن ها برا قبل خابه 

بعدش دیگ طبیعتا تخت 2نفره ی فاصله و بزرگی داره هرکدوم هرطور راحته میخابع اینطور نیست تا صبح باشه، 😂😂چون نمیشه خابید

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
بغلامونو قبل از خابیدن میکنیم بعدش باسنامونو میکنیم بهم میخابیم 😂😂😂😂

عااااااالی بود 😂😂😂😂😂😂 ماهم همینجوریم 

بعد از بغل کردن شوهرم میگه بسه دیگه بگیر بخواب پشتشو میکنه به من تا صبح همونجوری میخوابه 

من همش میگم بهش تورو خدا پهلوتو عوض کن زخم بستر میگیری

و خدایی که به شدت کافیییییست❤
2738

من تنها مشکلم پتو هست ک یهو میبینم هیچی پتو روم نیست یا 20 درصد سمت منه 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
بزار شوهر کنی ب حرفا الانت میخندی

نیدونم والا فقط میدونم کسی نفس بخوره تو صورتم دلم میخواد جرش بدم یا مثلا اینایی که بوس میدن بدم میاد واییی خدا ساعت ۴ صبح دیوانه شدم😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍