2737
2734
عنوان

دسرها لطفا بییییاییید به همفکری نیازداررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسقطی ترافل شکلاتی  کیک شکلاتی کیک تولد کیک کشمشی و این چیزا خیلی فروششون خوبه 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   

ترشی سالاد فصل    ترشی بندری   ترشی کلم   مربا ی هویج مربای سیب 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   
2738
شما چه چیزایی بلدیدیادرست کردید بغیر این ژله ها میشه بفزستید 

عزیزم کلاس های شیرینی و کیک فرانسوی برو.. 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

کیک و دسر و این چیزارو هم موقعی که مشتری سفارش داد میتونی با خیال راحت درست کنی به نظر من ترشی,و مربا هم درست کن خیلی خوب میشه

کیک و دسر و این چیزارو هم موقعی که مشتری سفارش داد میتونی با خیال راحت درست کنی به نظر من ترشی,و مرب ...

اره توفکرم هست بنظرت عکسهایی که گذاشتم خوبن ؟کسی میاد سفارش بده؟

وقتشو ندارم فقط چیزهای بدون فر میخوام خودم یسری چیزبلدم میخوام ازدوستان هم کمک بگیرم

عزیزم خب اگه وقتش رو نداری و امکانات لازم هم در دسترست نیست احتمال اینکه کارت بگیره خیلی کمه ها... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
عزیزم خب اگه وقتش رو نداری و امکانات لازم هم در دسترست نیست احتمال اینکه کارت بگیره خیلی کمه ها...&n ...

مجبورم دلم میخواد هم سرگرم باشم هم یه منبع درآمدی باشه برام برای اینکاراهم ذوق دارم

2706