2737
2739
عنوان

من فکرمیکنم آدم معنوی هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 18 پست
اذیتم استرس زیادی بهم واردمیشه دوس دارم معمولی باشم مث قبلاآرایش کنم 

اینهاکارشیطان است باتوکل واطمینان کامل به خداوندمسیرتان راادامه دهید،این احساسات همه ازحسادت شیطان رانده شده است که دوری عبدازمولاوخالق خودرامی خاهدازهردری واردمی شود،شیطان دشمن آشکاروقسم خورده ماست،ازنقاط ضعف ماقوت می گیرد،ذکراستغفاروصلوات ولا حول ولاقوت الابالله العلی العظیم رامدام زمزمه کنیددرهرحال،نمازهایتان راحتی شده تندامااول وقت  بخوانیدوسعی کنیدباوضوباشیدبیشتر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه برای من دعا کنی

واقعا به انرژی مثبت یه نفر هم ک شده احتیاج دارم

دیگه دارم زانو میزنم😔

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
میخام اگرخدابخوادمعمولی بشم نمازنخونم مث بقیه هروقت دوس داشتم بخونم کاشت ناخن بذارم مانتوتنگ بپوشم م ...

شاید چون هیچوفت این کارهارو نکردی الان اینطوری دوس داری‌ ولی تغییرات اینگونه و یهویی شاید زیاد جالب نباشه

2731