2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دوباره افزایشی میشه؟

بله متاسفانه...بالاخره نوسانیه الان

شاید الان بریزه ولی دیر یا زود میره بالاتر ترامپم ک بیاد دیگه هیچی..هر چند بایدنم آش دهن سوزی نیس

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731

من که انقدر ناراحتم که حد نداره سرمایه مامانم رو که هیچ پشتوانه ای نداره گفتم طلا بخر پولت از بین نره چندوقت دیگه بتونی سر پول پیش خونت بزاری اونوقت طلا انقدر داره میاد پایین،عذاب وجدان دارم کاش نمیگفتم بهش طلا بخره با زحمت و بدبختی این پول و جنع کرده بود

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
شما مطمئنی اونوقت چرا بخاطر انتخابات کاهش پیدا میکنه ارتباطش چیه

دولت داره ارز تزریق میکنه تو بازار دلار بیاد پایین طلام میاد تو ایران.بعد تو نظر سنجی بایدن رای بیشتری اورد ک تو ارز دنیا تاثیر گذاشت سوم همین کلمه صلح امام حسن روحانی کلا بازار تحت تاثیرقرارداد.تا انتخابات امریکا بازارارومه.بعدش دوباره گرون میشه همچی

بله متاسفانه...بالاخره نوسانیه الان شاید الان بریزه ولی دیر یا زود میره بالاتر ترامپم ک بیاد دیگه ه ...

بایدن هم غیرمستقیم گفت به نفع ایران کار نمیکنم.ولی ایران فکرمیکنه بایدن بیادهمه چی حله

2740
هروقت طلاگرمی 400شدبعدمن میگم ارزون شده😂

۴۰۰ چیه خواهر ..من سال ۹۵ گرمی ۹۰ تومن میخریدم ‌‌

هروقت ۹۰ شد اونموقع به معنای واقعی ارزون شده ..البته مامانم ۱۵سال پیش گرمی ۱۰ تومن میخرید که اون دیکه نور علی نوره ولی تو خواب باید دید

😍😍😍
به تظرتون بایدن رای میاره یاترامپ؟

من فکر میکنم ترامپ رای میاره

بابا طرف تو قدرته و کلی هم ثروت داره...برا خودش باند بازی میکنه و رای میاره

دوره قبلم کلینتون ازش تو نظر سنجی جلو بود ولی نهابتا ترامپ رای اورد

حالا یه سوال...مگه ترامپ و بایدن چه تفاوتی با هم دارن که ملت منتظرن یکیشون رای بیاره؟؟؟؟؟نکنه باز مردم به امید مذاکره نشستن؟؟؟😂😂😂

در حال تثبیت وزن😎
خیلیا میگن بایدن.ولی منم میگم ترامپ.بایدن وگذاشتن جلوترامپ .که ترامپ رای بیاره

دقیقا.تو انتخابات قبلی امریکا رقیب ترامپ همیشه تو نظر سنجی اینا اول بود ولی اخر ترامپ شد .چون قویه امریکام ایالت ایالته بیشتر رای میدن ترامپ