2737
2734
عنوان

دلم ازدواج میخواد

854 بازدید | 91 پست

من تو کارشناسی گند زدم 😑 عاشق یه الاغ شدم میگفتم یااون یا هیچکس و همینطوری با هیچکی آشنا نشدم دانشگاهم تموم شد الان فهمیدم اون یه الاغ بود! 

درکل دیر شده ؟ ۲۲ سالمه ولی سینگلم😪 خسته شدم از رابطه های الکی دلم یه رابطه ی واقعی می‌خواد 

ازدواج سنتی دوس ندارم

چقد امکانش هس تو ارشد با یکی آشنا شم؟

اصلا دیدین کسی تو دوره ی ارشد کیس مناسب براش پیش بیاد؟

من اصلا نمیدونم فضای چجوریه تو ذهنم اینه ک نصف بیشتر دانشگاه ازم کوچیکترن چون کارشناسی ان بیشتر!

منم ۲۲ سالمه . اینجوری گفتی منم حس پیری بهم دست داد

ولی من بهش دست ندادم ک کرونا نگیریم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۲ که هنوز خیلی زوده بابا مجردی رو عشقه 

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
2738

ببین ارشد ک کیسا بهترن پر قدرت برو برای ارشد

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
😂 تو هم سینگلی مث من؟

من ازدواج کردم طلاق گرفتم 

الان سینگلم خوشحالممم۰😁

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

همه دخترای فامیلمون باکسی که دوسشون داشتن ازدواج کردن اون موقع من بیچاره بااینکه ازهمسون سرم ولی اونی که دوسش داشتمو ازدس دادم هرکیم میاد توزندگیم بهم یه لطمه مینه میره خیلییی دلم پره😔

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
من ازدواج کردم طلاق گرفتم  الان سینگلم خوشحالممم۰😁

این همه کار کردی تازه هنوز ی سال از من کوچیکتری خدا قوت پهلوان😁

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
وااا مگه شوهر فقط تو دانشگاست😐😐 اگه ۳۲ سالت بود چیکار میکردی دیگه..‌ 

والا 😂چرا اینا اینقد هولن 

اوونم با این وضع اقتصادی ۲۰۰ رهن خونهمعمولی 

۳۰۰ هم جهیزیه و طلا و یه جشن کوچیک 

حداقل ۵۰۰ میلیون پول لازمه 😅

2706