2733
2739
عنوان

من با عروسمون چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زنگ‌میزنه به من میگه به برادرم زنگ نزنم‌.‌در خونه رو محکم‌ببندم‌سرم داد و بیداد میکنه میگه صدات تو خ ...

چند بار جوابشو بدی دیگه جرات نمیکنه

هر چی گفت برعکس انجام بده

مثلا درو محکم میبندی چیکارت میکنه؟

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
عزیزم خوش به حالت کخ خواستگار میاد برات برای منم دعا کن گلم  اصلا توجه نکن هر چی گفت هر کاری ک ...

دلت پاک باشه به همه خوبی کنی خدا برات خوب میاره منم کم یختی نکشیدم هنوزم دارم میکشم ولی خدا خووش یکجور زندگیو قشنگ‌میچینه که عشق کنی مطمئن باش عزیزن

2738
چند بار جوابشو بدی دیگه جرات نمیکنه هر چی گفت برعکس انجام بده مثلا درو محکم میبندی چیکارت میکنه ...

همه میگن کوتاه نیا 

نمیتونم 

اهل درد سر نیستم 

میخوام یکار کنم دیگه خودش خجالت زده بشه باهام کار نداشته باشه

قبلا اینجا عروسا از دست خواهر شوهر شکایت میکردن الان برعکس شده 😑😑😐😐

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   
قبلا اینجا عروسا از دست خواهر شوهر شکایت میکردن الان برعکس شده 😑😑😐😐

بخدا خواهر نداره براش خواهری کردم مادر نداره مادرم‌از گل بهش نازکتر نگفته هرجا کم اورده پشتش بودم ولی اصلا دستمون نمک نداره 

همه میگن کوتاه نیا  نمیتونم  اهل درد سر نیستم  میخوام یکار کنم دیگه خودش خجالت زده ...

اینجور که تو میگی اگه کوتاه بیای نه تنها خجالت زده نمیشه بلکه پروتر هم میشه و فکر میکنه ازش میترسی بیشتر اذیت میکنه

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706