2737
2739
عنوان

کسی اینجا ب نوار بهداشتی حساسیت داره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای درک میکنم چی میگی منم اینجوری بودم یسال درگیر دکترو پمادو قرص بودم اخرش همسایمون بهم نواربهداشتی پنبه ریزک فقط فروش اینترنتی دارن و الیافش درجه یک هست رو معرفی کرد راحت شدم بخدا شمام اینکارو کن 

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
2738
الن دید گشاد شد😄😹🍫🍓 فدای دلت

😂😂اره الان دیگه باز باید سوزن نخ بیاریم تنگش کنیم 

بوس❤️

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍

کاپ استغاده کنیدخب

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بخداقسم منم درکت میکنم فکرمیکردم تودنیا فقط منم که این بدبختی رودارم

ن منم هستم حالا من این سری نوار جدید میزارم اگ خوب بودن بت میگم 

اگ بازم در داشتم باید برم سمت پارچه😐🍫🍓

میوو
وای درک میکنم چی میگی منم اینجوری بودم یسال درگیر دکترو پمادو قرص بودم اخرش همسایمون بهم نواربهداشتی ...

همون لدورا?

یکی دیک فک کنم یک حالا بخرم خدا کنه درست بشه چ دردی میکشم🍫🍓

میوو

بسته ایی ۳۵ تومنه ۲۰تاتوشه .ولی بخاطر اینکه همچیزش خوبه و گیاهیه و عصاره ی اسطوخودوس داره ک هم عفونت رو میاره بیرون هم ضد خارش و حساسیته فقط اینترنتی میفروشن.من درحد تاول میشد بدنم ازبس میسوخت و میخارید پوست مینداختم دیگ.😲

همون لدورا? یکی دیک فک کنم یک حالا بخرم خدا کنه درست بشه چ دردی میکشم🍫🍓

والا فکر کنم لدورا باشه دقت نکردم ب اسمش ولی چون بقیه ی محصولات لدوارو خریدم ازش فک کنم اینم لدوراس .بخر راحت شی

2706