2733
2734
عنوان

شماره بازیگرا

| مشاهده متن کامل بحث + 4665 بازدید | 118 پست
امین فردین خودشم خل وچله. اطلاعاتی هم که میده نمیشه بهش اعتماد کرد مستند که نیست فقط میگه فلان جا فل ...

نه 

خود بازیگرها میدونند

والا لیلا اوتادی اونقدر مقاومت کرد که امین فردین دیگه عکسشو با خواهرزاده ی یکی از رئیس جمهورها گذاشت و توی تولدش بود و حتی شماره حسابی که پول به حسابش واریز شده بود را گذاشت که براش ویلا خریدند و پول بهش دادند

همون جوجه هایی که زنده به گور کردند را اول دیدم که امین فردین گذاشت توی کانال تلگرامش که گفته بود بروید اعتراض کنید و بعد سروصداش در اومد و توی اخبار ایران گذاشت جوجه ها

من اصولا اینجا رو اغلب می‌خونم فقط ولی الان با این تاپیک یه قضیه‌ای یادم افتاد!

حدودا ده سال پیش یه آقای بازیگری که از قضا همشهریم هم بود و از سالها قبلتر توی ارشاد شهرمون دورادور آشنایی داشتم باهاش و البته هیچوقتم برام مهم نبود خخخخ زد و معروف شد و خواستم ازش احوالپرسی کرده باشم، اون زمان اینستاگرام شاید نبود و من هم اهل فیسبوک نبودم از طریق وبلاگی که برای ایشون بود کامنت گذاشتم، چند روز بعد بهم ایمیل زد و شماره‌شو گذاشته بود، منم فکر کردم خب می‌شناسه و خواسته تحویل بگیره! تماس گرفتم که به نحو خیلی بدی پشیمونم کرد که چون شناختی از شخصیت غالبشون نداشتم خیلی جا خوردم! وقتی محترمانه عذرخواهی کردم و  خواستم خداحافظی کنم با ادبیات زننده‌ای باهام صحبت کرد!

اجازه بدین نگم چه کسی بود و چه شهری هستم فقط خواستم بگم با احترام به علایق همه دوستان ولی هیچوقت سلبریتی‌ها رو جدی نگیرید و پیگیر نباشید، واقعا خیلی‌هاشون از پایین‌ترین سطح فرهنگی جامعه هستن!

دیگر فقط تصویر من، در مردمک های تو بود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا دوتا کمش نباشه

یکی شون 

اما قبل از اون ها با باران کوثری بود ( اگه اشتباه نکنم )و یکی دیگه هم بود که اسمشو یادم رفت

بزنید توی گوگل افشای فسادهای اخلاقی و روابط پنهان بازیگران سینما ( ی مستند 21 قسمتی بود ) که البته جدایی از اون مستند در کنارش کلیپ های دیگه هم ساخته شده 

مثلا دیشب گذاشت که ریحانه پارسال برای همیشه از ایران میرود . خبرش پخش شده توی مجازی هنوز یا نه ؟

2731
من اصولا اینجا رو اغلب می‌خونم فقط ولی الان با این تاپیک یه قضیه‌ای یادم افتاد! حدودا ده سال پیش یه ...

دقیقا فکر کردن کی هستن خب شغلت بازیگریه یا خوانندگیه مثل معلم مثل پزشک این بی جنبه بازیارو نداره

2738
دقیقا فکر کردن کی هستن خب شغلت بازیگریه یا خوانندگیه مثل معلم مثل پزشک این بی جنبه بازیارو نداره

همینطوره

ولی از این جهت تاکید دارم که اغلب بی اخلاقن و به هر کی می‌رسن می‌خوان برن توو رابطه باهاش!

از هیشکی هم نمی‌گذرن لامصبا!!!

دیگر فقط تصویر من، در مردمک های تو بود ...
در چه حد ؟ والا فوتبالیست ها که هر وقت با یکی اند ! این سلبریتی ها 98 درصدشون هول اند

منطورم چهره بود

چون قاعدتاً اول جذب ظاهرطرف میشیم بعدباهاش ارتباط برقرارمیکنیم

حالا من از اوت۲درصده میخوام

صحیح مگه شما دوست دارید با سلبریتی ها ازدواج کنید و یا کراش دارید ؟

اره رو نوید کراش دارم 

ولی ازدواج ک نه 🤣🤣🤣توهمی نیستم چیزای غیر‌ممکن ارزو‌کنم 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
2706