2737
2739
عنوان

خاااااانوما چه خاکی بریزم سرم

282 بازدید | 16 پست

چندروز پیش یکم تب داشتم و گلو درد ک رفتم دکتر سریع خوب شدم ولی دماغم کیپ شد الان کلا حس چشایی ندارم بویاییم کامل از بین رفته باردارم هستم ولی هیچ دردو سرفه اینا ندارم هیچ 

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 

خوشبختم منم اینطوری شدم 😖😖😖😭😭😭

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بویایی و چشایی نداری قطعا کروناست ـ منم نوزاد شیر میدم سه هفته پبش گرفتم . حتما مایعات و دمنوش زیاد بخور تا زایمانت کامل خوب شده باشی . 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728

تازه از تب هم دارم میمیرم زیاد هم تب ندارم ولی بیش از حد معلومه 😭😭

تست کرونا هم دادم دیروز منفی در اومده خودمم نمیدونم چه مرگمه 😐😑😭

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

اگه تنگی نفس ندارین،قرنطینه باشین تا علائمتون بره

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

برو تست بده  اصلا هم نگران نباش 

فقط با  تغذیه خودت رو تقویت کن 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

مبارک باشه نی نی خوشگلت

ممکنه به خاطر سرماخوردگی باشه که بویاییت رو از دست دادی

اما اگه کرونا هم باشه اولا با دکتر زنانت حتما مشورت کن

ثانیا خودتو ببند به مایعات اونم تا می توانی

الان خیلی خوبم فقط حس ندارم بنطرت نمی میرم ريه م درگیر نمیشه نگران بچمم 

نگران نباش  

فقط  دکترت رو در جریان بزار  اگه تستت مثبت شد 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
الان خیلی خوبم فقط حس ندارم بنطرت نمی میرم ريه م درگیر نمیشه نگران بچمم 

نه عزیزم هیچیت نمیشه

وقتی تنگی نفس نداری

گلاب به روت اسهال نیستی و تب نداری نیازی نیست بری دکتر (البته چون شرایط شما خاصه باید بری)

منم مرداد گرفتم

2706