2733
2739
عنوان

به کسی که دلتونو شکسته چی میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 23 پست

هیچوقت حرفای واقعیمو بهش نگفتم هیچوقت نگفتم چقد دلمو شکسته چقد ناراحتم کرده حتی وقتی وااسههههه سومین بااار رفت😔من همچنان بهش هیچی نگفتم

الان پشیمونم که چرا نگفتم بهش😔💔

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت حرفای واقعیمو بهش نگفتم هیچوقت نگفتم چقد دلمو شکسته چقد ناراحتم کرده حتی وقتی وااسههههه سومین ...

میگفتی ام فرقی نمی‌کرد عزیزم شاید چیزایی که بخاطرش ناراحت شدی از نظر اون بی اهمیت و مسخره باشه

2731

میگم دل شکستن هنر نمیباشد بیا دلمو بدست بیار ای هنر مند ای زیبای خفته ای شفتالوی لهیده ای خاک تو سرت ای بمیری راحت شم ایشالاااا خدا مرگت بده برو گم شو نبینم ریختتو یکی منو بگیره تا نزدم لهش کنم کو اون قمه من کو اون دولول شاه کش لعنتی من غرور منو له میکنی عوضی بی شرف دل منو میشکنی ناجنس ؟؟؟؟؟اره؟؟؟؟؟     

میگفتی ام فرقی نمی‌کرد عزیزم شاید چیزایی که بخاطرش ناراحت شدی از نظر اون بی اهمیت و مسخره باشه

اونجوری حداقل یکم از دردم کم میشد

حداقلش افسوس نمیخوردم که چرا فلان موقع ناراحتم کرد ولی بهش نگفتم😔

کلا من همینم کسی ناراحتم کنه نمیگم که اون ناراحت نشه یوقت

ولی خودم هزار بار فک میکنم به حرفش یا کارش و داغون میشم😔

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
اگه میگفتی چی میگفتی بهش؟

بهش میگفتم خیلی نامرده که بهم دروغ گفت

نامردترین و پست ترین ادمه دنیاس چون سه سال بازیم داد بنده محبوب خدا نیست ذاااتا خراب بود😔

میگفتم اگه از اول دوسم داشتی بازی نمیدادی که اخرشم بگی ببخشید فقط ببخشید کاریو حل نمیکنه اینکه بزنی یکیو نابود کنی اخرشم بگی ببخشید

میگفتم بهش بخاطر همه دل‌شکستن ها ناراحتیام غمو غصه هام ازش گله دارم بخاطر اینکه سه باار رفت و دلم خون شد افسرده شدم زندگیم جهنم شد

بهش میگم هیچوقت بخاطر کارایی که کرد نمیبخشمش هیچوقت 

بهش میگم اگه یه روزم بمیرم کنار پل صراط صبر میکنم تا اونم بیاد 

بیاد و بگه چراا وااقعا چرا این کارا رو کرد

ارزو خوشبختی میکنم برا خودش و نامزدش ولی هیچوقت نمیبخشمش😔

2738
اگه میگفتی چی میگفتی بهش؟

خیلی چیزای دیگه هس خیلی اذیتم کرد خیلی

اگه بخوام بگم زیاد میشه😔فقط دوس دارم یه روز از بلاکی دربیام و پی‌ام بده هر چییی تو دلمه بهش بگم که انقد حرص نخورم واسه سادگیم😔