2733
2734
دیشب بیبی چکم مثبت بود ولی امروز آزمایشم منفی شد.چیکار کنم؟
مرد اونه که وقتی باهات قهره شب موقع خواب...بغلت کنه و بگه آشتی نیستیمااااااااا.اما بدون تو نمیتونم بخوابم...
اخه چرا ؟
منم امروز بی بی مثبت شد منم همش نگرانم نکنه از منفی بشه
وقتی تمام زندگیت شده باشه یه نفر پناه دیگه ای نداری جز اغوش خودش حتی اگه به اندازه دنیا از خودش دلگیر باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودمم نمیدونم.دیشب دوتا خط پررنگ افتاد.ولی امروز ازمایش منفی بود.ممکنه هورمون بارداری هنوز وارد خونم نشده باشه؟؟؟
مرد اونه که وقتی باهات قهره شب موقع خواب...بغلت کنه و بگه آشتی نیستیمااااااااا.اما بدون تو نمیتونم بخوابم...
هورمون اول وارد خون میشه بعد وارد ادرار میشه بی بی چک هم باید اولین ادرار صبح بذاری
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
عزیزم چند وقت پیش هم برا من پیش اومد.دکترم گفت علتش بالا رفتن یکسری هورموناست موقع اقدام که باعث میشه بی بی هم + کاذب باشه.من دیگه به هیچ عنوان بی بی نذاشتم و بلاخره بعد از بیشتر از یک هفته تاخیر رفتم آز دادم.به بی بی نمیشه کامل اعتماد کرد
بچه ها من امروز روز 28 هستم وبی بی مثبت شد بنظرتون میشه اشتباه باشه؟
وقتی تمام زندگیت شده باشه یه نفر پناه دیگه ای نداری جز اغوش خودش حتی اگه به اندازه دنیا از خودش دلگیر باشی