2737
2734

ما۶تاخواهروبرادریم ک ازبچگی پدرمونوازدست دادیم مادرم باکلی سختی ماروبزرگ کرد فقط ۲۸سالش بود

خلاصه خوب پیش رفت همه ازدواج کردیم تاخواهرکوچیکم زدبه سرش بایه پسره ک خانواده شری وبی آبرویی داشت ازدواج کرد ازنامزدی کتک خوردتاازدواج هرچیم میگفتیم ولش کن جداشو نمیشد خلاصه بچه دارشدوبچه ۳ساله ش بدجورلطمه خورد چون خواهرم طلاق گرفت وهفته یی یباربچه روپدرش میبرد نپرسین چی شده جواب نمیدم فقط آبروریزی بدی شد

وقتی شکایت کردیم کل فامیل ازمون دوری کردن حتی داداشمم نزدیکمون نمیومد

حتی دروهمسایه هم بااینکه میدونستن حق باماست اونام دور برواشتن 

خلاصه خیلی سخت بود دوسال این دادگاه واون دادگاه اخرم بجایی نرسید وبیخیال شدیم چون کسی پشتمون نبود الان کلا بیخیال فامیل شدیم حتی عقدداداشمم بهشون نگفتیم بعدشوهرم هی میگه شماهابا عموهاو داییهات قهرین  نزدیک هیچکدوم نمیرین مشگل دارین

بنظرتون این فامیلوبایدگذاشت روسرحلوا حلواکرد

خیلی ناراحتم ازبی احترامیاشون بعد۱۰سال خدابهم بچه دادهیچکدوم نیومدن کلا خیلیییی بی کسیم😔

خوندم عزیزم. خدا پشت ادم باشه کافیه. هیچ کس رو نداشته باشی ولی خدا رو داشته باشی پادشاه عالمی.

دوست خوبم طبق خواستت گزارش زدم برات

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوندم عزیزم. خدا پشت ادم باشه کافیه. هیچ کس رو نداشته باشی ولی خدا رو داشته باشی پادشاه عالمی. دوست ...

ممنون عزیزم 

دلم شکسته مامانم بداون همه سختی خیلی براش سخت بود بی آبرویی نمیدونم چراخداسکوت کرده😢

2731
ممنون عزیزم  دلم شکسته مامانم بداون همه سختی خیلی براش سخت بود بی آبرویی نمیدونم چراخداسکوت کر ...

خدا کلاع نیست همون لحظه چشم ادم رو دربیاره خدا صبر داره خواهرم. صبر داشته باش و با خدا باش همه چیز حل میشه ان شالله

خدا کلاع نیست همون لحظه چشم ادم رو دربیاره خدا صبر داره خواهرم. صبر داشته باش و با خدا باش همه چیز ح ...

عموی شوهرخواهرم رفته بود شهادت داده بودکه خواهرم دیوانه س یسال بعدش توماشینش زنده زنده جزغاله شد ولی من میخام اصل کاری روخدا چشمشو دربیاره تاهمه ببینن خداییم هست

عموی شوهرخواهرم رفته بود شهادت داده بودکه خواهرم دیوانه س یسال بعدش توماشینش زنده زنده جزغاله شد ولی ...

بله خدا جای حق نشسته.

عزیزم دلت رو از کینه پاک کن نمیگم ببخش ولی برای ارامش خودت هم که شده منتظر هیچی نباش فقط مطمین باش که هرچی که خدا بخواد همون میشه و با ارامش به فکر خوشی و پیشرفت زندگی خودت و خانوادت باش و بقیه کارها رو به خدا بسپار

2740

با سلام و عرض ادب خدمت شما 

یادآوری یه چیز هست که کلا آدمو آروم میکنه وقتی بدونی یکی هست که همیشه پشتته و هواتو داره،بهت نیازی نداره اما کمکت میکنه مهم نیست که کجا باشیم اما همیشه هست

اون یکی فقط خداست 

چقدر خوبه اینو به خاطر داشته باشید 

((اَ لیسَ اللهُ بِکاف عَبده))

انشالله بهترین اتفاقات برای شما و خانواده محترمتان رقم بخورد

#با خدا باش_ پادشاهی کن# 😍😍

سلام عزیزم زندگی خودت چطور شد؟شوهرت رفتارش خوب شده؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
سلام عزیزم زندگی خودت چطور شد؟شوهرت رفتارش خوب شده؟

سلام خوبه فعلا گفته بهم فرصت بده

ولی من بازم دلم ازش صاف نیس احساس میکنم دوسشندارم فقط از روناچاریه دارم باهاش میسازم😔

سلام خوبه فعلا گفته بهم فرصت بده ولی من بازم دلم ازش صاف نیس احساس میکنم دوسشندارم فقط از روناچاریه ...

به خاطر بچت تحمل کن ببین چطور میشه فعلا

میگفتی نزدیکت نمیاد الان میاد؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..