2737
2739
والا من قیمت یادم نیس.الان معیارم حرف نقیه😂😂😂😂

همیشه گوسفند نصف،،چون نصف وزنش میره برای پوست و مخلفات

ولی اگر بتومی گوسفند بگیری خیلی به نفع چون کله پاچه و دل و جگر و دنبه و اینا مفت میفته برات

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون روزام این قیمتا واسه خیلیا زیاد بود(:

کی فکرشو میکرد حسرت اون روزا رو داشته باشیم

یعنی دو سال دیگه ام قیمتای الان واسمون آرزو میشه??

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
همون موقع هم من باردار بودم یادمه پول نداشتیم گوشت و مرغ بخریم. دکترم‌ماه آخر گفت از این به بعد دیگه ...

اینجا گوشت کیلویی ۱۱۰اونجا چی؟؟

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
سال 89 جهاز خواهرم 10 میلیون شد الانهمون جهاز کم کمش 200تومن میشه

اره دیگه.من خودمم ۸۸ ازدواج کردم کل جهازم که خیلیم کامل بود شد ۱۰تومن.طلا گرمی ۲۵بود برا من ۳۰ مثقال طلا گرفتن سد ۳ تومن

2740
اینجا گوشت کیلویی ۱۱۰اونجا چی؟؟

من اصلا قیمتشم نمیدونم چون حقوق شوهرم کفاف نمیده که بخواییم گوشت بخریم. خدا باعث و بانی گرونی ها رو لعنت کنه. که خجالت زده بچه هامون شدیم. 

من اصلا قیمتشم نمیدونم چون حقوق شوهرم کفاف نمیده که بخواییم گوشت بخریم. خدا باعث و بانی گرونی ها رو ...

بمیرم الهی مام همینطوریم.امین‌امین

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩
بله ۹

ممنون‌ 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706