2733
2734

سلام من امروز پسرمو ختنه کردم دکتر فقط گفت پنج روز بعد ببرم حمام و با آب گرم و دستمال بعد از هربار تعویض تمیزش کنم یه پماد هم داده گفته روزی یه بار بزنم 

یه سوال شما بعد از هر بار تعویض سر آلت رو چرب میکردین یا با همون آب گرم و دستمال روی الت رو هم تمیز میکردین یا نه؟ من نمیدونم میتونم این کارو بکنم یا نه 

اینم بگین چه کارایی بکنم زود خوب شه؟ 

برای بچه شما پانسمان کی افتاد و کی کامل خوب شد؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس مونو😨😨😳😳پس چیه 

تقصیر این گوشی هاست واسه خودش کلمات رو تغییر میده😩😩😩 منظورم پسرتون بود

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عزیزم بعد از هر شست و شو پماد رو بزن خودش خوب میشه نگران نباش بعد از یک هفته تا ده روز 

آخه گفت روزی یه بار فقط بزن اونم گفته از فردا به نظرت روش وازلین یا پماد آد  بزنم اشکالی نداره

2738

من مرتب با پماد اد چشمی چربش میکردم.دستمال هم یادمه روش برداشتم کلا.شلوار هم ک چن روز نپوشید😃اگه دست وپا میزنه و جیغ میزنه پاهاشو یواش با روسری ببند.چن ماهشه؟

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
عزیزم خیلی اذیت داره؟  من خیلی استرس دارم پسرم تازه دو ماهشه نمیدونم کی ببرمش برا ختنه  ...

اتفاقا الان که کوچیک بود بردم خیلی خوب بود اصلا اذیت نشد فقط همون اولین ادرار یکم گریه کرد الانم راحت خوابیده 

آخه گفت روزی یه بار فقط بزن اونم گفته از فردا به نظرت روش وازلین یا پماد آد  بزنم اشکالی نداره

فقط اد

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
برای پسر من رو حلقه انداخت بهش  و گفت روزی دوبار بذارش تو لگن آب ولرم

ولی سنتی رو گفت تا پنج روز آب نزن بعد ببرش حمام 

عزیزم خیلی اذیت داره؟  من خیلی استرس دارم پسرم تازه دو ماهشه نمیدونم کی ببرمش برا ختنه  ...

هرچی زودتر راحت تره.بچه اولم23روزگی ختنه شد راحت تر بود نسبت ب دومی ک سه ماه ونیم بود

2706