2737
2734
عنوان

گوشیمو بفروشم خرج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 42 پست
یعنی هیچ منبع درامدی نداری دیگه؟ 

ن دیگه شوهرم قسط زیاد داره بگم وسایل میخوام نتونه بخره اعصابش خراب میشه اینم از پول قرعه کشیم خریدم 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن دیگه شوهرم قسط زیاد داره بگم وسایل میخوام نتونه بخره اعصابش خراب میشه اینم از پول قرعه کشیم خریدم& ...

الان که کروناست کسی مهمونی نمیره بنظرم صبر کن تا دست و بالتون باز بشه

واسه خودت ماهانه نمیگیری ازش؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه اینکارو نکن گوشی مهمتر از لباسه

خودمم دوسش داره ولی خداوند کنه باعث بانیشو با اینکه شوهرمم کارمنده باز هشتمون گرونهمونه 

الان که کروناست کسی مهمونی نمیره بنظرم صبر کن تا دست و بالتون باز بشه واسه خودت ماهانه نمیگیری ازش؟ ...

ماهیانه میگیرم میدم قرعه کشی ۳۰۰تومن .

خودمم دوسش داره ولی خداوند کنه باعث بانیشو با اینکه شوهرمم کارمنده باز هشتمون گرونهمونه  

ما که شوهرم‌ ساعتی کار میکنه قراردادی حقوقش خیلی کمه. به هیچی نمیرسه. خدا لعنتشون کنه دیگه به مواد غذایی هم‌نمیرسه پولمون. همش هم ناراحته شوهرم. دل و دماغ حرف زدنم نداره. همش شرمنده زن و بچشه .کاری از دستش برنمیاد. 

2740
ما که شوهرم‌ ساعتی کار میکنه قراردادی حقوقش خیلی کمه. به هیچی نمیرسه. خدا لعنتشون کنه دیگه به مواد غ ...

درک میکنم خواهر منم همینطورم کرونا هم گرفتم دیگه نورعلی نور

ماهیانه میگیرم میدم قرعه کشی ۳۰۰تومن .

خب هر وقت قرعه ات درومد لباس بخر دیگه

بعدشم قرعه برندار که بتونی برای خودت ماهانه یچیزی بخری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای من a20دارم ۷میلیون خریدم بعد شما میگی میخوام گوشی ۴ میلیونی دس بگیرم مگه داریم مگه میشه مگه هست

مگه نیس؟a01واینا