2737
2734

نه عزیزم خطرناک نیست فقط باید مایعات و غذاهای مقوی خورد

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من که خیلی ساده گرفتم در حد دو روز تب و ۱۰ روز قطع شدن بویایی و چشایی  ولی پسر عمه ام می گفت در حد مرگ عذاب کشیده انقدر سرفه کرده

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم،بیماریش سخت بود؟

هربدنی یجور واکنش نشون میده 

فقط استرس نداشته باش و تقویت کن

من ۵ روز اذیت شدم تا کم کم خوب شدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من که خیلی ساده گرفتم در حد دو روز تب و ۱۰ روز قطع شدن بویایی و چشایی  ولی پسر عمه ام می گفت در ...

پسر عمت بیماری زمینه ای داشت عزیزم؟

بعد شما رعایت کردیو گرفتی یا ن

چون من با اینکه خیلی رعایت مبکنم و ماسک و اینا میزنم بازم حس میکنم امکانش زیاده ک بگیرم

هربدنی یجور واکنش نشون میده  فقط استرس نداشته باش و تقویت کن من ۵ روز اذیت شدم تا کم کم خوب ش ...

عزیزم تو نکات بهداشتی رو قبل اینکه کرونا بگیری رعایت میکردی یا ن 

میخوام بدونم اک کامل رعایت کنم احتمال گرفتنش هست یا ن 

2738
من خودم خفیف گرفتم مامانجونم شدید گرفت خیلی حالش بد بود داییم همینجور پسر داییم گرفت داییم در عرض &n ...

داییتون بیماری زمینه ای داره عزیزم؟

مامانت بهتر شد خداروشکر؟

عزیزم تو نکات بهداشتی رو قبل اینکه کرونا بگیری رعایت میکردی یا ن  میخوام بدونم اک کامل رعایت ک ...

والله من بدبخت انقدر رعایت میکردم که هر کی فهمید تعجب کرد چطور مبتلا شدم...البته من از همسرم گرفتم

والله من بدبخت انقدر رعایت میکردم که هر کی فهمید تعجب کرد چطور مبتلا شدم...البته من از همسرم گرفتم

واقعا خیلی میترسم

یه سریا بیماری زمینه ای تدارن سنشون هم کمه ولی بنده خداها فوت میکنن ،روحیه ادم خراب میشه اینارو میبینه😔

پسر عمت بیماری زمینه ای داشت عزیزم؟ بعد شما رعایت کردیو گرفتی یا ن چون من با اینکه خیلی رعایت مبکن ...

پسر عمه ام نه خیلی رعایت نمی کرد خیلی هم چاقه ولی خوب سر کار می رفت و مطمئنا از اونجا گرفته ولی ما ماسک و دستکش و کلی تشکیلات داشتیم ولی یه جا رو خطا کردیم مطمئنا 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
واقعا خیلی میترسم یه سریا بیماری زمینه ای تدارن سنشون هم کمه ولی بنده خداها فوت میکنن ،روحیه ادم خر ...

آره عزیزم خیلی آمار وحشتناک شده

استرس رو ازخودت دور کن و توکل بخدا کن...انشالله خودش این ویروس لعنتی رو از دنیا پاک کنه

2706