2737
2739
عنوان

شما ترشی رو با چی میذارید؟؟

173 بازدید | 25 پست

من امروز با آب کروز ( سبزی منطقه خودمون) و سرکه گذاشتم اینم عکس از یه مرحله کار 😅

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اب کروز چیه؟؟؟ من فقط سرکه ریختم

یه سبزی شبیه جعفریه که برگ هاش بزرگتره تو آب میجوشونیم و ,ما معمولا با سرکه قاطی میکنیم که تیزی سرکه کمتر بشه تو تبریز هستم نمیدونم شهرای دیگه هم دارن یا نه 

2738
تام کروزه؟ بابا# پنجعلی

😂کروز نه 

کَرُوز میگیم ما😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
منم با آب کروز و سرکه گذاشتم ایشالا که خوب بشه اولین بارمه  

منم دومین بارم بود از مادرشوهرم یاد گرفتم انشالله خوب در میاد میارکتون باشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اب کروز چیه؟؟؟ من فقط سرکه ریختم

یه سبزی منطقه خودمون مثل جعفری عکسش نیومد

ترکی؟!ماهم کروز میگیم😂

بله عزیزم 😂 من نمیدونستم کروز فقط تو آذربایجانه

2706