2733
2739
عنوان

توروخدا بیاید بلکه چاره ای داشتید!

112 بازدید | 20 پست

دوسه روزه هرچی میخورم ده دقه بعدش معده م به حدی ضعف میکنه به حدی خالی میشه که حالت تهوع بهم دست میده انگار یه هفته س هیچی نخوردم

توروخدا راهی بلدید کمکم  کنید واقعا عذاب میکشم

قرص معده م خوردم اصلا تاثیر نداشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار نیستی؟

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2731
2738
مشکلی ندارم از وقتمم نگذشته هفتم ماه پریودمه

انشالله ک چیزی نیست فقط همینا ب ذهنم رسید چون من تیروییدم پرکارشده بود خبر نداشتم دائم دهنم میجنبید وزنمم بالا نمیرفت بعدا فهمیدم علتش چی بوده

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔

دور از جون الان همه چی رو دکترا ربط میدن به کرونا ، علایم دیگه ای نداری مثل تب یا ...

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
توروخدا بگو چی شد مشکلش چی بود

اصلا نترس فقط برو دکتر عزیزم یه دکتر متخصص پیدا کن برو ببین چیه و زود درمان شی. اون اشنامون که میگم یه مدت میگفت هرچی میخورم انگار نه انگار چیزی خوردم و چندماه بعد میگفت تا ی کم غذا میخورم انگار کلللی غذا خوردم... بعد دور از جون شما یدفعه متوجه شد سرطان داره. انشاالله که برا شما اصلا همچین چیزی نیست ولی چون دیدم گفتم بهتون بگم حتما برید دکتر که خیالتونم راحت باشه

2706