2737
2739
عنوان

قطع رابطه با خانواده همسر

192 بازدید | 14 پست

من 10 ماهه عقدم و خانواده همسرم متاسفانه فوق العاده سردن. از روز اول عقدم همین جوری بودن تا الان. نه دعوتی نه مهمونی نه هیچی. کلن تو 10 ماه ۵_6 بار بیشتر ندیدمشون. الانم که قراره بدون عروسب برم سر خونه زندگیم بازم نمی گن مردی زنده ای خونه پیدا کردین نکردین. بابا منم به دلم مونده به خدا تمام سردیاشون فک می کنم همش همسرم بی خانوادس اصلا نمی دونم فامیل شوهر چیه! 

تصمیم گرفتم از آشوبی که الان دارم ( بیکار شدن همسرم و چند ماه دنبال اجاره خونه بودن و پیدا نکردن) گذشتم و رفتم سر خونه زندگیم اصلا باهاشون رفت و آمد نکنم به هیج وجه

حالا اگر‌خواهان رفت و آمد زیاد بودن و هی ازت میخواستن بری خونشون تاپیک میزدی مادرشوهرم زیاد گیر میده بهم همش انتظار داره اونجا باشم.

متاسفانه هیچکس حد وسط و تعادل رو نداره

خانواده ها یا زیادی دخیل زندگی عروس میشن یا زیادی سرد.

دوتاشم مشکله.

به هر حال نمیشه کامل‌هم قطع بود باهاشون.

نمیشه هم تند تند رفت و آمد کرد و زیاد رو داد.

عه دختر دیوونه ای هااا 

خوشت میاد مدام انتظار داشته باشن بری خونشون و تو جمع هاشون باشی و هی کار کنی کنارشون و توقع ازت داشته باشن و فضولی کنن تو کارت ؟؟؟ 

همون بهتر 

دوری و دوستی 

با شوهرت حال کن 

همچین آش دهن سوزی نیستن خانواده شوهرااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگر‌خواهان رفت و آمد زیاد بودن و هی ازت میخواستن بری خونشون تاپیک میزدی مادرشوهرم زیاد گیر میده ...

تعادل عزیزم 

من الان خاله و دایی و عمو عمه همسرمو تو خیابون ببینم نمیشناسم خواهرای همسرمو 3 ماه پیش دیدم و همینطور سایر اعضای خانوادش

2728
تعادل عزیزم  من الان خاله و دایی و عمو عمه همسرمو تو خیابون ببینم نمیشناسم خواهرای همسرمو 3 ما ...

ناشکری نکن...خیلی از عروسا از خداشونه مثل تو باشن.

برو تاپیکای اذیتای خانواده شوهر و قوم شوهرو بخون(روبسته گفتم)

ناشکری نکن...خیلی از عروسا از خداشونه مثل تو باشن. برو تاپیکای اذیتای خانواده شوهر و قوم شوهرو بخون ...

درست می گی شما کلن دخالت کن و اذیت کن نیستن اصلا یعنی اصلا نیستن انگار خانواده نداره نه خوبن نه بد خنثی 

چقدر عالی😍😍😍😍😍😂😂😂😂😂😂 اینجور قوم شوهر قسمت همه عروساااا🤩🤩🤩

عزیزم خانواده های داسوز و خوب قسمت همه عروسا نه خانواده سرد که همه چی بچش براش بی اهمیته

2738
عزیزم خانواده های داسوز و خوب قسمت همه عروسا نه خانواده سرد که همه چی بچش براش بی اهمیته

اگر خوب بودن ازت انتظار دوبرابر داشتن چون تورو عروس میدونن

میتونستی زندگیتو براشون بزاری تا راضی بشن؟؟؟

عه دختر دیوونه ای هااا  خوشت میاد مدام انتظار داشته باشن بری خونشون و تو جمع هاشون باشی و هی ک ...

خونواده زن چی؟ آش دهن سوزن  چرا اینهمه به خونواده شوهر توهین میشه ‌شما فک نمیکنید برادرتون هم فردا زن میگیره و همین توهینها به خونواده خودتون میشه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
اگر خوب بودن ازت انتظار دوبرابر داشتن چون تورو عروس میدونن میتونستی زندگیتو براشون بزاری تا راضی بش ...

احترام احترام میاره لازم نیست من زندگیمو براشون بزارم یا اونا واسه من بزارن آدم یه گربه هم میاره خونش یه احساس تغییر و مسولیت می کنه چه برسه به یه آدم که با هزارتا قول قرار وارد خانوادشون کردن. 

شما نی نی سایتو نیبن من خیلی خانواده همسر درست حسابی دیدم دور و وریام پره هم خودم دیدم هم شنیدم نی نی سایتیا جزو اقلیتن نه اکثریت

احترام احترام میاره لازم نیست من زندگیمو براشون بزارم یا اونا واسه من بزارن آدم یه گربه هم میاره خون ...

درسته که احترام احترام میاره ولی راجع به عروس چون دیدگاه ها به عروس کلیشه ای بیشتر اوقات احترام توقع میاره!

هر کسی از جایگاه خودش میناله و اون یکیو درک نمیکنه

امیدوارم ورق برگرده و یهو باهات گرم شن تا ببینی تاوان گرم شدن با اینا چیه و چه انتظاراتی به عنوان عروس ازت میره.

درسته که احترام احترام میاره ولی راجع به عروس چون دیدگاه ها به عروس کلیشه ای بیشتر اوقات احترام توقع ...

همین الانم انتظارت کوچیک دارن که چرا زنگ نمی زنم بهشون چرا وقتی پدر شوهرم حتی جواب سلام منو نمی ده براش چایی نمی ریزم و جلوش خم و راست نمیشم یا چرا نمی رم تو یه ساختمون باهاشون زندگی کنم و دارم خونه جدا می گیرم و... 

همین الانم انتظارت کوچیک دارن که چرا زنگ نمی زنم بهشون چرا وقتی پدر شوهرم حتی جواب سلام منو نمی ده ب ...

پس خودت میبینی که.

عزیزِ من

حقیقتی هست راجع به عروس بودن و قوم شوهر

چرا عروس بودن سخته ؟

چرا قوم شوهر معروفن به ظلم؟؟

چون انتظارات سنگینی از عروس میره و این انتظاراتو قوم شوهر از عروس دارن!پس واقعا عروس بودن سخته و قوم شوهر بدن.

ببین تازه عروسِ زیبا واقع بین باش خانواده شوهر چه خوب باشن چه بد از تو انتظار عالی بودن دارن

خودت بخون تا تهشو....

پس خودت میبینی که. عزیزِ من حقیقتی هست راجع به عروس بودن و قوم شوهر چرا عروس بودن سخته ؟ چرا قوم ...

من خودم خواهر شوهرم چرا توقع ندارم چرا مامانم نداره؟! 

همون که داره زندگی می کنه با داداشم و بچه شو جمع و جور می کنه دستش درد نکنه

به خدا 15 ساله عروس داریم هر هفته خونه ما شام هستن باورت میشه تو این 15 سال یه بار ما رو دعوت نکرده! ولی همیشه با روی گشاده ازش پذیرایی شده

2706