2733
2739
عنوان

خونریزی در هفته دوازدهم

880 بازدید | 18 پست

تو رو خدا راهنماییم کنید تا صبح بشه. هفته دوازدهم هستم الان ی لحظه زیر دلم تیر کشیدخونریزی داشتم . جایی مهمون هستیم روم نمیشه چیزی بگم یواشکی اشکم رو پاک میکنم 

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود . از رحمت خدا غافل نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نیست گلم نگران نباش مادر منم این طوری شده بود تو بارداریش استرس نده به خودت 

توکل بر خدا امیدوارم ک مشکلی پیش نیاد 

هر چه دلم خواست نه آن می شود هر چه خدا خواست همان می شود . از رحمت خدا غافل نباشیم
2731

من هفته هشتم یه صبح بیدار شدم کل تشکم خون بود مطمین بودم سقط شده.رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن دهنه رحمت هم بازه افتاده باید بری کورتاژ.زنگ زدم پزشکم گفت دیگه نزار معاینات کنن تا سونو بدی.عصر سونو دادم گفت جنین سالمه.البته بعدش سرکلاژ شدم چون هم سرویکسم کوتاه شد هم شل بود.

چقدر بوده خونریزیت عزیزم؟ روشن بوده یا تیره؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من هفته هشتم یه صبح بیدار شدم کل تشکم خون بود مطمین بودم سقط شده.رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن دهن ...

من هفته دهم هم خونریزی داشتم ولی سونو دادم همه چی اوکی بود دکتر گفت دلیل خاصی نداشته الان دوباره اتفاق افتاد حالم خیلی بد دوست دارم برم خونه گریه کنم

2738
تقریبا ب اندازه کف دست بود روشن هم بود .

همون قدر بود؟ دیگه تموم شد؟؟

فردا برو یه سونو بده، شاید هماتوم داری که خطرناک نیست. سونو ان تی رفتی؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من هفته هشتم یه صبح بیدار شدم کل تشکم خون بود مطمین بودم سقط شده.رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن دهن ...

خداروشکر عزیزم ک براتون ب خیر گذشت . واسه منم دعا کنید 

همون قدر بود؟ دیگه تموم شد؟؟ فردا برو یه سونو بده، شاید هماتوم داری که خطرناک نیست. سونو ان تی رفتی ...

پس فردا نوبت داشتم واسه سونو ان تی دیگه مجبورم فردا برم التماس کنم بهم‌نوبت بدن . تا پس فردا نمیتونم تحمل کنم 

همون قدر بود؟ دیگه تموم شد؟؟ فردا برو یه سونو بده، شاید هماتوم داری که خطرناک نیست. سونو ان تی رفتی ...

دیگه نرفتم چک کنم  . ببینم دوباره اومده یا نه 

پس فردا نوبت داشتم واسه سونو ان تی دیگه مجبورم فردا برم التماس کنم بهم‌نوبت بدن . تا پس فردا نمیتونم ...

آره برو پیش دکترت اورژانسی سونو برات بنویسه انجام بدی

دیگه نرفتم چک کنم  . ببینم دوباره اومده یا نه

نگران نباش، توکلت بخدا. امشب رو خوب استراحت کن تا فردا

2706