2733
2734
عنوان

هزینه ازمونهای گاج امسال چقدره؟

440 بازدید | 12 پست

برای پایه دوازدهم

اگه میدونین لطفا بگین

یا از کسیکه میره بپرسین🙏🙏

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

پارسال حدود ۹۰۰‌بود امسال رو نمیدونم

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال حدود ۹۰۰‌بود امسال رو نمیدونم

کسی میتونه فقط یه آزمون شرکت کنه؟

هرآزمون جدا قیمتش چقدر بود؟.

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
2731
والا نمیدونم ولی قلمچی خیلی بهتره

چیش بهتره

هزینه اش؟؟

فقط دوازدهم 19 تا آزمون گفت 1140 هزار

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
کسی میتونه فقط یه آزمون شرکت کنه؟ هرآزمون جدا قیمتش چقدر بود؟.

نمیدونم باید با مدیر آموزشگاه صحبت کنی ولی من پارسال برای هر آزمون حدود ۵۰ میدادم

ولی به نظر من نرو یا سنجش برو یا قلمچی

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         
2738

اولویت اولت گزینه دو باشه بعدش گاج من خودم با گاج رشته ای که میخواسم آوردم سوالاش خوب بود واقعا ولی جامعه آماریش کمه، البته من پول ندادم رتبه اول کلاس بودم گاج ازم دعوت کرد رایگان شرکت کردم

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

خودت شرکت کردی امسال؟؟

یک میلیون و صد و چهل هزار؟؟؟؟😨

امضات دیالوگ کدوم سریال هست؟

خودت شرکت کردی امسال؟؟ یک میلیون و صد و چهل هزار؟؟؟؟😨

بله

نه من نرفتم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
امضات دیالوگ کدوم سریال هست؟

مختارنامه