2733
2734
میشه بگی چی شنیدی؟

خب روی بدن اثر میذاره باعث تغییر رنگ چشم مثلا میشه

میگن ی نفر سرطان گرفته 

من فقط شنیدم ... فقط از جای خوبش دان کن و بخر اگ میخوای استفاده کنی

‌اگ راحت بود ک فرهاد دل یه کوهو نمیکند...
من تو یه کانال رایگان عضوم بعد یه بخش چت اعضا داره خیلیا نتیجه گرفتن من چن روزه شروع کردم خودم هنوز ...

میشه لینک کانالشو بدی؟؟🤔🤔

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاله که نتیجه میگیری گلم

مرسیی خیلی خستم واقعا بریدم دیگه😔

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2731
اتفاقا تمرکز میخواد باید اون عبارات رو باخودت تکرار کنی تلقین کنی...

نه اصلا نباید تاکیدات رو خودآگاه بشنوه که😐🤦🏻‍♀️چون ممکنه ذهن مقاومت کنه و مانع باور ذهنت بشه فقط ناخودآگاهت باید تاکیدات رو بشنوه

من خدارا دارم💝
اتفاقا تمرکز میخواد باید اون عبارات رو باخودت تکرار کنی تلقین کنی...

نه اتفاقا... چون اکثرن به زبان خارجیه برا اینکه ما تلفظ درستو نمیدونیم و ممکنه اشتبا بگیم گفتن تکرار نکنید

2740
خب روی بدن اثر میذاره باعث تغییر رنگ چشم مثلا میشه میگن ی نفر سرطان گرفته  من فقط شنیدم ...

وای چ بد...باش عزیزم یادم میمونه😍😍

خدای یکتای من تنها امیدم❤لینک کارزار خروج افغان ها👊 https://www.karzar.net/visa 
بهم میگی چی هست؟

خب یه فایل صوتیه که به مدت چند ماه گوش میدی و به اون چیزی که میخوای میرسی مثلا اگه دوس داری بلند شی پنج شیش ماه گوش میدی و تاثیر گذاره اما از لحاظ دیگه تاثیرات منفی میزاره مثلا بدخوابی میاره توهم میاره و خیلی چیزایه دیگه

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
نه اصلا نباید تاکیدات رو خودآگاه بشنوه که😐🤦🏻‍♀️چون ممکنه ذهن مقاومت کنه و مانع باور ذهنت بشه فقط ...

ولی من تا اونجایی ک تحقیق کردم باید ذهنت کاملا اروم باشه وتمرکز واینا داشته باشی وگرنه جواب نمیده

نه اتفاقا... چون اکثرن به زبان خارجیه برا اینکه ما تلفظ درستو نمیدونیم و ممکنه اشتبا بگیم گفتن تکرار ...

مگ بدون حرف نیست ! یکی استفاده کرد گفت بدون هیچ حرفیه 

‌اگ راحت بود ک فرهاد دل یه کوهو نمیکند...