2733
2739
عنوان

داستان واقعی خیانت

475 بازدید | 19 پست

عمه ی دوستم  پرستاره یه دختر سفید قد بلند چهارشونه و فوق العاده زیبا که بدون آرایش  واقعا خیلی زیباست   تو یکی از بیمارستان های. تهران مشغول به کار دختر با کلاس و خوشتیپ 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

همشو تو پست اول بنویسین خب🙄🤕

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731
خب

عپزیزم نوشتی لایکم کن که بیام بخووونم

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

با یکی از همکاراش خیلی صمیمی بوده   از جایی هم که خیلی خواستگار داشته ولی  به ازدواج سنتی علاقه ای نداشته و علاقه و عشق قبل ازدواج براش مهم بوده همه ی خواستگارش رد میکرده 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2738

تا این که یه روز دوستش پیشنهاد میکنه که با پسر خاله اش آشنا بشه یه روز باهم قرار میزارن تو یه کافه  همو میبینن پسره وضع مالی مناسبی نداشته  و از  دختره خوشش میاد و شمارش بعد از دیدار اول میگیره

پسره حسابدار بوده و تو چندتا شرکت کوچیک حسابداری هفتگی میکرده و تو بازار هم برای چند تا فروشگاه بزرگ حساب داری میکرده    با حرف زبون بازی   دل دختر و به دست میاره جوری که دختر منطقی  عاقل عاشق و کشته مرده ی پسر میشه و بعد از چند وقت رفت آمد قرار مدار قرار براین میشه که بیاد خواستگاری

میاد خواستگاری از جایی که وضعیت مالی خوبی نداشته همه مخالفت میکنن اما دختر میگه من میخام و زندگیمون باهم می‌سازیم حتی الان هم هم که هیچی نداره من دوستش دارم

اگ میخونید بگید بقیشم بزارم

اگ میخونید بگید بقیشم بزارم

دارم میخونم بقیشم بزار ادامشو گذاشتی لایک کن

2706