2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خوب گفته

اول تست ریه میگیره

بعد یه موادی تزریق میکنه

جوابشم یه برگ آ چهار که میگه به فلان چیز اینقدر آلرژی داره

به بسار چیز فلانقدر

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نه خوب گفته اول تست ریه میگیره بعد یه موادی تزریق میکنه جوابشم یه برگ آ چهار که میگه به فلان چیز ...

آهان‌پس اینجوریه

که خیلی خوبه

من‌پسرم ۱۰ ماهشه و تشخیص آلرژی دادن

و دارو هم دادن خوب نشده

دکترش گفت اگه بی این دارو ها خوب نشده باید تست آلرژی بدم

بچم تا صبح همش گریه میکنه

آهان‌پس اینجوریه که خیلی خوبه من‌پسرم ۱۰ ماهشه و تشخیص آلرژی دادن و دارو هم دادن خوب نشده دکترش ...

حتما انجام بده

میارزه

حالا میخوای یه جا دیگم بپرس

خودمم درگیرشم😞

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم