2733
2734
عنوان

خانوما هایی که سیگار میکشن بیاین🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 43 پست

من ک میکشیدم بیشتر رنگم میپرید سفیدتر میشدم.الان بخاطر عملم تو ترکم سخته واقعا

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش دوستان متوجه شن که ایشون نیومدن برای نصیحت شنیدن ها... من ندیدم سیگار روی پوست تاثیر بذاره به ج ...

لاااااایک♥️♥️♥️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
پوست تيره  لباي كبود دندوناي زرد خيلللي چندش اوره به اينا فكر كن و نكش

😂😂😂😂

هیچ کدوم از اینا نیستم خدارو شکر 

خودم میدونم من خیلی به خودم میرسم 

و مصرفم کمه و طولانی مدت نبوده

تو فکر ترک کردن هستم 

به هر حال ممنون🙏

2728
😂😂😂😂 هیچ کدوم از اینا نیستم خدارو شکر  خودم میدونم من خیلی به خودم میرسم  و مصرفم ک ...

ادامه بدي ميشي ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من ک میکشیدم بیشتر رنگم میپرید سفیدتر میشدم.الان بخاطر عملم تو ترکم سخته واقعا

منم صورتم سفید و روشن دندون هامم لمینت و اصلا مشکل پوستی ندارم لبامم هیچ تعقر رنگی نداده فقط خودم حس کردم پوست بدنم مثل سابق روشن نیست داستان درست کردم واسم🙄

انشالله به آسونی ترک میکنین ❤️

تروخدا راست میگی فقط سیگار یا قلیونم اینطوریه؟ منم 22 سالمه هفته ای 4 بار قلیون میکشم الان دوهفتس بی ...

فکر کنم قلیون هم همین کارو بکنه

من همیشه هنرپیشه های خارجی رو میبینم که اعتیاد داشتن یا سیگاری اند نسبت به همسناشون خیلی بیشتر نشون میدن

حالا خارجی ها اهل قلیون نیستن که ادم ببینه چقدر از سنشون بیشتر تو چهل سالگی نشون میدن 

سعی کن کمش کنی 

من خیلی هارو دیدم هر شب هرشب قلیون میکشیدن و چون بچه دار شدن دیگه نشده بکشن الان اصلا اون حس رو ندارن که بخوان بکشن 

یه مدت نکشی از سرت می افته 

به نظرم ترک قلیون اسونتر از سیگار باشه 

2740

اگر سیگار ارومت میکنه بکش. به این حرفا گوش نکن. ولی تعادل رو حفظ کن. به خودت برس. شلغم و میوه های ویتامین سی دار زیاد بخور. انار بخور که غلضت خون نگیری. ولی انقدر اراده داشته باش که هر وقت خواستی بتونی ترکش کنی 😉😉

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

من چند ساله میکشم.اعتیاد به چیزای دیگه داشتم اونا رو ترک کردم.فعلا گاهی سیگار و قلیون می کشم.صورتم ریخت اضافه وزنم گرفتم بخاطر دود

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
منم وقتی با دوستام دورهمیم میکشم اما نه همیشه شاید دوماهی یبار

من از دو ماهی یه بار شروع کردم☹ولی خب بهتر شدم کمتر میکشم

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
من از دو ماهی یه بار شروع کردم☹ولی خب بهتر شدم کمتر میکشم

امان از این دورهمیا که آدمو اغفال میکنه البته منم به خاطر کرونا هفت ماهه که نرفتم دورهمی و قلیون نکشیدم یادش بخیر اونروزا😞

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
امان از این دورهمیا که آدمو اغفال میکنه البته منم به خاطر کرونا هفت ماهه که نرفتم دورهمی و قلیون نکش ...

کاش دوباره اون روزا برگرده قلیون هم نخواستیم😞

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند